Jump to content
Dogomania

sabinka40

Members
  • Posts

    759
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sabinka40

  1. :lol::lol::lol: Czy widzicie te szczęśliwe, uśmiechnięte fafulki? :loveu: Pierwsze zdjęcie do albumu:loveu: No drugie;), bo pierwsze jest z domku tymczasowego:lol::lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/oskarek.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/7623/oskarek.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  2. [quote name='sabinka40'][quote name='Alicja'][B]A ja dostałam CUDOWNĄ fotę na MMSa , Oskarka Podróżującego :loveu:[/B] [B]Jasne:lol: to musisz wstawić, bo wszyscy chcą zobaczyć!!!:lol:[/B][/QUOTE] Dzięki:lol: Dostałam MMSa:lol: Jaki Oskarek szcześliwy że do domku jedzie:loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Alicja'][B]A ja dostałam CUDOWNĄ fotę na MMSa , Oskarka Podróżującego :loveu:[/B] [B]Jasne:lol: to musisz wstawić, bo wszyscy chcą zobaczyć!!!:lol:[/B]
  4. Przedstawiam wszystkim reszte moich kochanych zwierzaków Maćkowa :loveu:(miał być facet, ale okazało się że to dziewczynka) przyleciała (dosłownie) do nas 7 lat temu, wszystkich kocha jak widać na zdjęciu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/dscf1788i.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1067/dscf1788i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ale jak ma dobry humor to można ją ulić, pieścić, całować, bardzo to lubi [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dscf1790b.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1487/dscf1790b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Leokadia (Lili) czarna kotka :loveu:, która przyszła do nas na podwórko z małym kotkiem (była to kotka, niesetety przeżyła tylko 2 lata, gdyż zginęła pod kołami...:-(), więc ją przygarneliśmy. Jest już u nas 4 lata, ale nie znamy jej wieku.Jest bardzo troskliwa i opiekuńcza, dba o wszystkich mieszkańców, troszcząc się o ich higiene osobistą... :lol: jest też bardzo tłusta i leniwa co widać :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/p1403112106.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1269/p1403112106.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] :loveu: Puszysta Lili [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/dscf1075a.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2051/dscf1075a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Leokadia i Teofil (Tofik) nasza druga czarna przybłeda :loveu: pojawił się wraz z jesienią, było mu zimno i zamieszkał z nami. :lol: Oba spędzają czas w domu, gdyż wkoło zrobiło się niebezpiecznie- boimy się "kół" :eviltong: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dscf1755sr.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/467/dscf1755sr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zaczepny Tofik:eviltong: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dscf1740.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8323/dscf1740.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zabawy z Tofikiem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dscf1776o.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/176/dscf1776o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tofik to też młodziak więc razem potrafią nieźle nabroić :shake: :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/dscf1785m.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6033/dscf1785m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ale tak naprawde, bardzo się kochają :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dscf1796o.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4732/dscf1796o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. :multi::multi::multi:Własnie wróciłyśmy ze spacerkowania i dobre wieści:lol::lol::lol: Oskarek jedzie do swojego prawdziwego domku:multi::multi::multi: Nie moge sie doczekać na fotki jak będzie na miejscu:lol: Shara i Oskar kochane bokserki:loveu::loveu::loveu:mają domki:multi::multi::multi: To był znowu udany dzień:lol:
  6. :loveu:[quote name='drzalka']Super Shara !!Dobra Droga, podążaj tą drogą !!! :D:D :loveu::loveu::loveu: Shara mimo tego ile przeszła i wjakim byłą stanie fizycnym jak i psyhicznym, ma jak widzę super sylwetkę i prawdziwy boksio się z niej wyłania :D:D[/QUOTE] Same dobre wieści od rana:multi:, czekam teraz tylko jeszcze na wieści od Ciebie, że masz juz Oskarka:lol:, że też ma juz swoja prawdziwą rodzinę:loveu: Zapowiada się piękny dzień:lol::lol::lol:
  7. [quote name='hecia13']:multi::multi::multi: To już mamy pełną dokumentację: podróż+w nowym domu :loveu: Dziś rano wielki sukces: panienka wpadła do mnie do łóżka na poranne mizianko :-o:loveu:[/QUOTE] :multi::multi::multi:Super, teraz naprawdę jest szczęśliwa:lol:, wie że to jej domek, że wszyscy ją kochają:loveu::loveu::loveu: Jak to fajnie tak wstać i przeczytać tak świetne wieści:multi:
  8. :loveu::loveu::loveu: Piękne zdjęcia!! Dziękuje Heciu:loveu: Shara jest taaaka szczęśliwa:lol::lol::lol: Bullet to piękny boksio razem z Sharą tworzą przepiękną parę:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Iza i Avanti']W lipcu skończy 13 :D[/QUOTE] :oops:Sorki! Przeproś Avantiego że mu roczek dodałam:razz: Przesyłam buziaczki dla cudownych fafulek:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]dzień doberek:loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/QUOTE] A no dzień doberek:loveu::loveu::loveu: Oby każdy tak dobrze się zaczynał:lol:
  11. [quote name='hecia13']Jak Gośka się zwlecze z łóżka to lepsze porobi, lepszym aparatem :D[/QUOTE] Tak bardzo Wam dziękuję:loveu: Czekam na fotki, jak na nią patrze to mi łzy wyciska, ale to ze szczęscia:loveu: Macie szczęście że do Was dojechała, bo już chciałam z nią uciekać spowrotem:cool3: Przesyłam gorące buziaczki Wam wszystkim:loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='hecia13']Nareszcie można odpocząć... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_SVlO6uK8rTI/Tdd0byZC4BI/AAAAAAAACWM/vVb_lb3sM3U/s640/S6300579.JPG[/IMG][/QUOTE]:lol::lol::lol: NARESZCIE MAM DOM:lol::lol::lol:
  13. Czy wy widzicie jaka jest szczęsliwa:multi: Dla takich chwil warto żyć:lol::lol::lol: Jak przyjechałyśmy po Sarcie, to myszka już czekała na nas jakby pytała co tak długo:razz:, ile mam czekać? Jak zapiełam smycz to bez zastanowienia poszła z nami i nawet się nie obejrzała:shake: Wsiadła sama do samochodu, a zaufanie jakim nas obdarzyła sprawiło że całą drogę przespała:lol:. Jak przyjechałyśmy to zachowywała się jak dzieciak, wszystko chciała powąchać, zobaczyć i tak jakby pytała: a to co?, a tam co jest? Zrobiła siusiu na trawce i spacerowałysmy sobie poznając świat:lol: Chodziła grzecznie na smyczy, zachowywała się tak jakby zawsze jezdziła na wycieczki:lol: Ale jak poszłyśmy na kawkę i siedziała grzecznie przy stoliku, to już dopiero nas zadziwiła:crazyeye:, nikt by nawet nie uwierzył że pare godzin temu była jeszcze w kojcu i nigdy nie wyszła za ogrodzenie:shake:, Podrywała nawet kelnera:razz:, z wzajemnoscia zresztą:lol: Jest cudowna i cieszę się że ma wreszcie kochającą rodzinke:loveu::loveu:KOCHAM CIĘ SHARA:loveu::loveu::loveu:
  14. :lol::lol::lol: Oskrek i Sarcia mają domki:multi::multi::multi:, Sarcia jedzie dzisiaj, a Oskarek w niedzielę:multi: , tylko ciotki które wiozą Oskarka mają sie dogadać czasowo:lol:żeby wszystko zgrać:lol:
  15. [quote name='hecia13']Maryśka przyszła do nas 8 dni po śmierci Dinusia, a po śmierci Guci, naszej kocicy, pojawił się Bullet ... U nas pustki być nie może!!! Szczególnie, że jest tyle bied w potrzebie... Powiedzcie mi, czy sunia jest zakroplona? Nie dam rady teraz całego wątku czytać, a nie wiem czy szykować odpchlenie, czy nie trzeba...[/QUOTE] Jest zakroplona:-) Już nie możemy się doczekać wyjazdu:-) Alusia będzie dzwonić do kobiety, zeby Sarcie z kojca wypusciła, żeby trochę sie poruszała przed jazdą:-) Bedzie dobrze:-) Juz za pare godzin Sarunia będzie u Was:-)
  16. [quote name='hecia13']Do tego transportu niestety nie możemy się dołożyć (jesteśmy pd kreską, nawet opłata za eutanazję Maryśki została rozłożona na raty) ale jak bedzie taka potrzeba w przyszłości, to się dorzucimy na pewno!!![/QUOTE] Nie ważne!!!! Ważne że Sara ma dom:-) Transport? To już załatwione:-)
  17. [quote name='hecia13']Wiesz, tak sobie myślę, że Maryśka tam, za TM, będzie z nas zadowolona... Nie możemy pozwolić, żeby puste (strasznie puste :()miejsce w naszym domu się marnowało!!![/QUOTE] Witam:-) Jesteście kochani:-) Serce mi zaciska, jak czytam:-(, jak umarła moja Dianusia to myslałam że nie będę mogła dalej żyć, że świat skończył na tym etapie:-(, ból jest niedozniesienia:-( ale mam Sabinkę i wiem że Dianusia jest zadowolona, bo zawsze kochała inne psiaki, a szczególnie boksie:-) i choć baaaardzo za nią tęsknię muszę teraz żyć dla Sabinki:-) Sarcia jest kochającą sunią, napewno wypełni pustkę, sprawi Wam wiele radosci:-)POKOCHACIE JĄ, A ONA WAS:-):-) Tak się cieszę że bedzie miała DOM!!!!! Już dzisiaj bedzie w domku:-) Przeżywam bardzo ten wyjazd:-) Nie spałam dobrze, bo mysli w glowie mi się mieszały! Odetchnę dopiero jak Sarcia bedzie w domku:-)Och!!!!
  18. [quote name='Misia&Ruby']Nie mogę doczekać się reszty zdjęć Twoich pupilków :) A co jest Sabince? :([/QUOTE] Witam:-) Miała zapalenie pisiuni;-) nastraszyła nas i tez miała usg robione, ale ok:-) A co do zdjęć, to jasne ze wstawie:-) mam tyle zdjęć jeszcze do pokazania, trochę roboty:-) Obiecuje że już niedługo:-)
  19. Witam:-) Jestem i dziekuję za zaproszenie:-) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/6176/p9060020ti1.jpg[/IMG][/URL] Cudowny fafulek i taki siwiutki:-) Zawsze miałam słabość do boksiów, ale siwe mnie rozbrajają:-) Tak się zastanawiam ile twoje cudeńko ma lat i jak dobrze licze to 14 lat? Popraw jesli coś zle policzyłam:-), cudowny wiek:-) Smutno mi bo w zeszłym roku umarła moja myszka Dianusia(wstawie fotki na galerii) miała tylko 5 latek, a tak bardzo chciałam doczekać się takich siwych fafulek:-( Och! Ale się rozklejam:-( Przesyłamy z Sabinką gorące buziaki!!!!!:-)
  20. [quote name='Iza i Avanti']To i my zaprosimy do trochę zakurzonej galerii Avantiego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/24845-Avanti-Armida[/URL][/QUOTE] Witam:lol: Dzieujemy za zaproszenie:lol:, już lecę!!!
  21. Znalazłam Cię:-):-) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4210/kopiafotkizaparatu125.jpg[/IMG] Toż to dama prawdziwa:-) Co za arystokracja:-) Sama słodycz!!!!! Masz niezłe zwierzakowo:-) Saba też nie mieszka sama:-) mamy jeszcze papóżkę nimfe znajdusie:-) przyleciała do nas 6 lat temu i dwa kociaki też znajdusie:-) oba zreszta czarne:-) Jak miec zwierzaki to całą bandę:-):-) Wstawie nowe fotki, to wszyscy je poznają:-) A co do zdrowia Twojej żabki, to musi byc dobrze!!!! Ja z Sabinką jestem u weta raz w miesiącu, to norma:-( ale boksie tak mają, że ciągle coś im dolega:-( Buziaczki dla Ruby:-):-):-)
  22. [quote name='Misia&Ruby']Faktycznie nie działa :( Tu jest nasza galeria- [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198473-Moje-niezast%C4%85pione-zwierzakowo-%29/page5[/URL] Lub tu- [URL]http://www.photoblog.pl/ruby1/[/URL] :)[/QUOTE] Już lęcę:lol:
  23. [quote name='Misia&Ruby']Cudowna sunieczka :loveu: Ma moje ulubione bokserkowe umaszczenie :) Pozdrawiam![/QUOTE] Chciałabym poznać Twoją Ruby:-), ale nie potrafie włączyć galerii:-( Niedziała:-(? Jest jak widzę przesliczna:-) Sabinka czesto bawi sie z cocerkami, ma pare koleżanek i kolegów tej rasy:-)
  24. [quote name='Misia&Ruby']Cudowna sunieczka :loveu: Ma moje ulubione bokserkowe umaszczenie :) Pozdrawiam![/QUOTE] Dzięki w imieniu Sabinki:-) Uwielbia komplementy:-) Bardzo się ożywia gdy ktoś tylko ją chwali:-):-)
  25. [quote name='Iza i Avanti']Kochane robaczki :D Mojego to już w ogóle się boją- kopiowany, wielki chłopak. A to, że ma fafelki siwiuteńkie, słabe nóżki, mało co widzi i zęby słabiutkie, to w to już nikt nie wnika ;)[/QUOTE] Tak! Tak! Te siwiutkie są najgrozniejsze:lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...