-
Posts
759 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sabinka40
-
Witam:lol:, musiałm odwiedzić boksie:loveu: Cudne fotki szczęśliwych psiaków:loveu: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4614/dsc0016tw.jpg[/IMG]
-
Aluś popatrz na ten filmik:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i.imgur.com/l4yst.gif[/URL]
- 78403 replies
-
:evil_lol:Super fotki!!!! Dzieci świetnie się bawiły:multi: Ozzulek pozwala Sabie na wszystko:evil_lol:, chyba ją kocha:loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2437/ecc0e33ee5b4d555.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2437/f085803f757d1e63.jpg[/IMG][/URL] Saba bardzo chciała też zagrać, więc Ania(córeczka moja) tłumaczyła jej zasady gry:evil_lol:
-
:multi::multi::multi::evil_lol:Suuuper fotaski!!!! Aluś dzięki:loveu: Czy te nasze owłosione bardziej;) dzieci nie są cudowne?:loveu: A szczególnie gdy kopią norki w ziemi:eviltong:
-
Ira ma domek ,bardzo dziekuje i szczescia Pyzko
sabinka40 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jestem i trzymam kciuki!!!! Nowy domek gdzieś tam jest napewno!!!! -
No wczoraj była imprezka taka mała:eviltong:, Sabcia z Ozzulkiem szalały, a Alunia fotasy pstrykała:multi: Dawaj Aluś fotaski:multi:dawaj!!!!!
- 78403 replies
-
A wczoraj miałam gości:lol:, była Ala z chłopakami:multi: i robiła fotki. Mam nadzieję że zaraz je wstawi i zobaczycie jak super Sabina bawiła sie z Ozzulkiem:multi:
-
Saba z psiapsiółką Kirą podczas zabawy :lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/dsc00474hk.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1887/dsc00474hk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc00476se.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1388/dsc00476se.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/dsc00477p.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8075/dsc00477p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Cioteczki kochane trzeba pomóc pręguskowi!!!!!!! Zajrzyjcie poszę!!!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211589-Ira-bez-szczepien-ksiazeczki-zdrowia-i-bez-domu-pomocy-to-jeszcze-dzieciak[/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pfff co za zniewaga...jak to nie było sprzętu? powariowałyście?! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]w sobotę musicie się poprawić ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/QUOTE] :oops:jasne!!!!!
-
Ira ma domek ,bardzo dziekuje i szczescia Pyzko
sabinka40 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jest taka śliczna:loveu:, napewno znajdzie kochający domek, trzymam kciuki!!!!! Serce mi zaciska jak na nią patrzę, jest do mojej Sabci podobna:loveu: Gdzie jesteś domku? Wiem że gdzieś tam jesteś!!!!!! [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1wq7o5Cnc5r"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/1wq7o5Cnc5r[/IMG][/URL] -
Ira ma domek ,bardzo dziekuje i szczescia Pyzko
sabinka40 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Dopóki ktoś nie pokocha zwierzęcia, część jego duszy pozostanie w uśpieniu. Nasi najdoskonalsi towarzysze nigdy nie mają mniej niż cztery nogi. Mój pies – serce u moich stóp. Kto kopie psa zbliża swoją duszę do piekła. Niektórzy z moich najlepszych życiowych przewodników to psy i konie. Pies jest cnotą, która nie mogła zostać człowiekiem. znalazlam takie mądre slowa[/QUOTE] .....bardzo mądre słowa -
[quote name='Alicja']a Ozzy się wybierał z wizytą[/QUOTE] :lol:A Ozzy się wybierał i się wybrał:eviltong: Ale miałyśmy gości:crazyeye: Saba oszalała z radości jak zobaczyła Ozzysia:multi:suuper! Nie ma fotek bo nie było sprzętu, ale w sobotę mają przyjechać to będą fotasy.
-
Wreszcie można chodzić na spacerki:multi:, odpuścimy sobie jeszcze bieganie z pieskami, ale i na to przyjdzie czas:lol:. Ważne że mamy to już za sobą, że wszystko było dobrze:lol:. Teraz to tylko zabawa, bieganie, jedzenie i spanie:eviltong:, żadnych problemów, żadnych cieczek, żadnych ciąż urojonych:razz:.
-
[quote name='Misia&Ruby'][URL]http://img705.imageshack.us/img705/1421/dscf2529j.jpg[/URL] Do pyszka jej w tym fartuszku :D Niech Sabineczka szybciutko wraca do dawnej formy :)[/QUOTE] Dzięki za dobre życzenia:lol:, a fartuszek od dzisiaj nie bedzie potrzebny, bo nie mamy już szewków:lol:. Suuuuper!!!!!
-
Biedna ta sunia:shake:.......nigdy nie zrozumię takich ludzi, a nawet nie chcę ich rozumieć!!!!!.....nie powinni tacy istnieć:angryy:
-
:lol::eviltong:Aluś ale masz fajową rodzinkę!!! Nie dziwota że wracać nie chciałaś, ale już jesteś to teraz musimy się spotkać i pogadać przy ognisku:lol:
- 78403 replies
-
Księżniczka czuje się bardzo dobrze:lol:, gdyby nie poszyty brzuszek, to nikt by nie uwierzył że 5 dni temu była operowana. Muszę cały czas jej pilnować, cały czas stopować by nie skakała, biegała, a ona patrzy na mnie i zastanawia się o co chodzi:cool3:. Jak spi to nie rozrabia:eviltong:. Jest w niej tyle nagromadzonej energi, że w oczach widać ogniki, diabliki:diabloti:, co by tu zepsuć, jak narozrabiać, jak mnie przekonać żeby jadnak móc pogonić:razz:. Jest tak kochana w tym co robi, jak kombinuje, jak się zastanawia:eviltong:. Zawsze ludziom, którzy chcą mieć boksera, tłumacze, że to że bokserki są piękne i bardzo się podobają, nie wystarczy. Trzeba je naprawdę kochać i rozumieć ich potrzeby. [B]Bokser musi się wybiegać!!!!!!:loveu:[/B]
-
2 boxie już na zawsze w DS, teraz SHARA i OMAR
sabinka40 replied to Alicja's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że Shara i Stefan zostaną poprostu przyjaciółmi, tak jak jest u nas:eviltong:. Wiesz Heciu, uwielbiam te fotki jak boksiaki spią:evil_lol:, są niemożliwe:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Iza i Avanti']Myszeczka dzielna! :) Buziaki w brzuszek dla lepszego gojenia ;)[/QUOTE] Wycałuję, wycałuję:loveu:, jak jej nie całować, myszka czuje się tak dobrze, że muszę ją stopować:razz:, chce już brykać i biegać i skakać, nie rozumie dlaczego jej nie pozwalam:cool3:
-
:lol::lol::lol:Witaj Aluś!!!!! Ale fotasy:crazyeye:, fajowo musiało być:multi: No i te: kocham, kocham, kocham:eviltong:, od młodego:razz: No, no!!!!
- 78403 replies
-
2 boxie już na zawsze w DS, teraz SHARA i OMAR
sabinka40 replied to Alicja's topic in Już w nowym domu
:lol:Śliczne fotki Heciu!!!! Shara ma silny instynkt macierzyński:razz:, może być z tego ciąża urojona:razz:. Ja to z moją Sabinką przeżyłam, koszmar!!!! Musiałam czekać, aż jej to przejdzie żeby ją wysterylizować, pomógł wyjazd nad morze:lol:, to wszystkim pomaga:eviltong:. Własnie jest druga doba po zabiegu i jest ok! -
Fotki z dzisiaj :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dscf2520x.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7808/dscf2520x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscf2529j.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1421/dscf2529j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]