Jump to content
Dogomania

sabinka40

Members
  • Posts

    759
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sabinka40

  1. Oj masz Heciu problem:cool3:, Sharunia jest cudowna, śliczna i kochana, ale nikt nie uczył jej prostych rzeczy niestety:shake:. Sunia miała tylko rodzić, a nie bawić się:shake: Dla Shary wszystko jest nowe, musi duuużo się nauczyć:razz: Heciu Ty i tak dużo już osiągnełaś, wziełaś psiaka z kojca do domu i to co widziałam na początku, to już był sukces:multi:, a teraz Shara spi z kotem:evil_lol: Zaakceptowała najpierw innego psa, a teraz kota:evil_lol:, to jest wielkie osiągnięcie:multi:Trzeba się cieszyć, na reszte trzeba poczekać. Boksie to mądre psy i szybko się uczą, więc czas swoje zrobi:lol: Zaufanie i milość to podstawa!!!!!!!
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale się całują świntuchy! :):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Świntuchy?:eviltong: One bardzo się kochają:loveu::evil_lol:
  3. [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]tak tak ...mieliście przyjechać ...ale jeśli tacy jesteście to MY wpadniemy w tym tygodniu :grins: Oooooo!!![/B][/COLOR][/QUOTE] No i superaśno:multi: Czekamy!!!!!! Dzisiaj!!!!!:multi::multi::multi:
  4. [quote name='Iza i Avanti']Ale Sabinka śliczna :D[/QUOTE] Dzieki za komplementa:loveu:
  5. [quote name='Alicja']no taaaaaa... sprzęt sprzętem ale fotograf do doopy Ozzulkowi ktoś coś obiecał :hmmmm:[/QUOTE] :oops:Tak? Kurcze ale ja mam zapominajca:eviltong:
  6. Tylko mnie kochaj:loveu::loveu::loveu: Cezarku, będzie dobrze!!!!! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DrI3dAOhI_4/TlAIg6tWzZI/AAAAAAAABVI/W72PBWzQjVU/s640/cez2.JPG[/IMG]
  7. [quote name='Alicja'][CENTER][SIZE=4][COLOR=royalblue][FONT=Arial][B]Mój Kochany [COLOR=red]Prawdziwy i NAJWIERNIEJSZY PRZYJACIELU [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [COLOR=royalblue][FONT=Arial][B][SIZE=4]z okazji Twoich [/SIZE][SIZE=5][COLOR=red]7[/COLOR][/SIZE][SIZE=4] urodzin[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=royalblue][/COLOR][/CENTER] [COLOR=royalblue][CENTER][B][SIZE=4][FONT=Arial]DZIĘKUJĘ CI ,[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Arial]że JESTEŚ [/FONT][/SIZE][/B] [B][FONT=Arial]:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B][/CENTER] [/COLOR][/QUOTE] Ozulku kochany:loveu::loveu::loveu:Sto lat Ci ciocia śpiewa i zdrówka życzy:evil_lol: Przepraszam że teraz dopiero:oops:, nie gniewasz sie :shake: Buzi, buzi, buzi!!!!!!!!
  8. Ozzulek czuje się u nas wspaniale:lol:, a to mnie cieszy bardzo:lol: Ala ma świetny sprzęt i potrafi fajne fotki pstrykać:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2546/3ae68eb2cdfc1cd9.jpg[/IMG][/URL]
  9. :multi:Aluś wstawiła fotki!!! Suuuuper:lol: Dzięki Aluś kochana:loveu:
  10. Heciu kochana:lol:, nie martw się narazie i odczekaj do sterylki, ja myślę że to dużo zmieni. Może będzie miała problemy, bo nawyków już trudniej się pozbyć, ale agresja powinna jej trochę przejśc. Poczekamy, zobaczymy:roll: Saba się zmieniła i mam nadzieję że Sharunia też się zmieni, na lepsze oczywiście:razz:.
  11. [quote name='Kapsel'][B]Cezarek dziękuje wszystkim Ciociom za trzymanie kciuków za zdrówko, za pieniążki, za troskę, za wszystko wszystko :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::hand::hand::hand::hand::hand:[/B] [B]Ciocie, czy ja jestem ładny chłopczyk?[/B] :roll::roll::roll::roll: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eZInvgzK7No/Tk1WewwBFfI/AAAAAAAABO0/0gQYWP4e0v0/s640/Cezaruch1.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gKhatjvTOs4/Tk1Wu9JzV-I/AAAAAAAABO4/66SSdIslTg0/s640/Cezaruch2.JPG[/IMG][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:Cudowny!!!!!! Prześliczny pręgusek:loveu:, a ten języczek:eviltong: taki do całowania:loveu: A ta wiadomość o nowym zapowiadającym się domku:multi:, SUUUUUUUUPER:multi::multi::multi:
  12. [quote name='Alicja']miziania też jej brakowało .... mam jeszcze na kompie foty jak ładowała się na Izę jak jeździłyśmy TAM oswajać Sharunię[/QUOTE] Pamiętam, pamiętam:loveu:Zaskarbiła sobie moje serce na całe życie:loveu::loveu::loveu:
  13. Cudo:loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LARm6uNcJ5A/TkP20YNMNHI/AAAAAAAACvg/dyjIqj4fEUI/s640/S6300814.JPG[/IMG]
  14. [quote name='Germaine']Przed chwilą dostałam wynik histopat. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:to nie jest nowotwór !!!!![/QUOTE] :multi::multi::multi:Ulga wielka!!!!!!!! Germaine jesteś wielka!!!!!!:loveu: Ucałuj proszę mocno faflunka kochanego ode mnie:loveu::loveu::loveu:Jak czytam, to mnie zaciska w gardle:shake:, jakie cierpienie...chciałabym być bliżej żeby móc pomóc, ale z tej odległości mogę tylko wspierać słowami, TRZYMAJCIE SIĘ!!!!!!!
  15. Pomoże, a napewno nie zaszkodzi:eviltong:. Wiesz ja już nie raz słyszałam ze suki po sterylce łagodnieją, więc...myślę że tak będzie i u Shary:lol:. Wyciszy sie bez zbędnych hormonów napewno! Przed cieczką nerwowa, po cieczce nerwowa:razz:, po co to komu? Co za życie!!!! Psiak ma biegać, brykać, cieszyć sie życiem:multi:
  16. Aluś życzę Twojej mamci zdrowia i nie martw sie będzie dobrze:loveu: Czytałam w którymś poście że masz jakieś mięsko kupione:eviltong: i że sie do mnie wybierasz:multi:Kiedy?????? Słonko już swieci:evil_lol::multi: Zapraszammmmmm!!!!!!
  17. Rany, te zdjęcia....tyle cierpienia...bólu:shake: Cezarek to boksio, a boksie to cierpliwi pacjęci, wrażliwi, ale wyrozumiali:loveu:. On już wie że to dla jego dobra, czuje że jest kochany:loveu:. Tyle cioteczek go wspiera, że ta historia napewno będzie miała cudowne zakończenie, pomimo tylu cierpień jakie musi teraz znieść. Jestem z Wami!!!!!! P.S. Przelałam już pare złoty, jak znowu coś będę miała to prześlę.
  18. ....rany jaka ulga że już po operacji, teraz tylko będzie już lepiej. Jestem z tobą Cezarku:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Sharunia i Bullecik mają galerię:multi::multi::multi:, jestem i napewno będę do Was zaglądać faflunki kochane:loveu:Cudowne fotki, jaka fajna trójca:loveu:Ty masz dwa boksie i kota, a ja mam dwa koty i boksia:eviltong: Wiesz Heciu, Shara jest taka szczęśliwa i to najważniejsze:lol:, a reszta przyjdzie z czasem. Saba była też agresywna do psów, jak była po cieczce, psy z którymi biegała, brykała nagle stały się największymi wrogami:razz:. Całkowicie zmieniła się po sterylce, znowu jest rozbrykanym i szczęśliwym boksiem:lol:. Może sterylka Sharuni pomoże:razz: Całuski w faflunki:loveu::loveu::loveu:
  20. Wszystko będzie dobrze....bo musi i już!!!!!!!!! Trzymaj się kochany faflunku:loveu:
  21. [quote name='Alicja'] [CENTER][/CENTER] [INDENT] [FONT=Arial][SIZE=2][B]7 lat ....niby dużo czasu ...a pamiętam wszystko jakby to było wczoraj :shake:... ostatnie dni , godziny , minuty ...potem już ułamki sekund i najcięższe pożegnanie z TOBĄ ...NA ZAWSZE ...Mój PRZYJACIELU :-([/B][/SIZE][/FONT] [/INDENT][INDENT] [CENTER][B][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=3]7 lat temu , 3 sierpnia opuścił Nasz dom .... Harley , Nasz najwspanialszy PRZYJACIEL [/SIZE][/FONT][/SIZE][/B][SIZE=2][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2][CENTER][/CENTER] [/SIZE][CENTER][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=2][FONT=Arial][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4041/wlesie3sp.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy]Dla Ciebie [/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/B][SIZE=2][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2][CENTER][B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy]NASZ PRZYJACIELU [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [/SIZE][CENTER] [SIZE=2][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG][/SIZE] [/CENTER] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][I][B]Zapłacz[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Kiedy odejdzie,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Jeśli cię serce zaboli,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Że to o wiele za wcześnie[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Choć może i z Bożej woli.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/CENTER] [CENTER][I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Zapłacz[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Bo dla płaczących[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Niebo bywa łaskawsze[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Lecz niech uwierzą wierzący,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Że on nie odszedł na zawsze.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/CENTER] [CENTER][I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Zapłacz[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Kiedy odejdzie,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Uroń łzę jedną i drugą,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]I.. przestań[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Nim słońce wzejdzie,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Bo on nie odszedł na długo.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/CENTER] [CENTER][I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Potem[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Rozglądnij się w koło[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Ale nie w górę[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Patrz nisko[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]I.. może wystarczy zawołać,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]On może być już tu blisko...[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/CENTER] [CENTER][I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]A jeśli ktoś mi zarzuci,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Że świat widzę w krzywym lusterku,[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]To ja powtórzę:[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]On wróci[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy] [B]Choć może i w innym futerku..[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [SIZE=2][FONT=Arial] Franciszek Klimek -autor[/FONT][/SIZE][/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=2]wrócił ...za 3 miesiące , pod postacią Ozzy'ego [/SIZE][/FONT][/LEFT] [/CENTER] [/INDENT][/QUOTE] :-(Tak mi sie smutno zrobiło.....piękny wiersz...........
  22. Jestem i ja:-( Nie mam słów, nie da się nazwać takiego okrucieństwa:shake:. Mam tylko nadzieję że ktoś za to zapłaci:angryy: Przeleję pare złoty żeby jakoś pomóc Cezarkowi i trzymam kciuki!!!!!!!!!!
  23. Witam:lol: Wpadłam Ruby odwiedzić:loveu: Ale dużo nowych fotek, śliczne zdjęcia znad morza:lol:, to prawdziwy raj dla psiaków. Buziaczki dla slicznotki:loveu:
  24. [quote name='Iza i Avanti']Uwielbiam takie psie swawole :D Super zdjęcia![/QUOTE] Ja też:lol:, psy to moje życie:loveu::loveu::loveu:
  25. Popatrzcie cioteczki co potrafi wymyśleć boxer:evil_lol: [URL]http://i.imgur.com/l4yst.gif[/URL]
×
×
  • Create New...