Jump to content
Dogomania

sabinka40

Members
  • Posts

    759
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sabinka40

  1. :lol: Świetny filmik:evil_lol:, słychać że Bullet to facet, ma grubszy głos:eviltong: Sabina też śpiewa tak ślicznie jak słyszy syreny lub karetkę:lol:, to takie urocze:loveu: Tak słodko układa faflunki do tego spiewu:eviltong: uwielbiam to:loveu:
  2. [quote name='Alicja']:lol: wszystko Ci opowiem ,czyli o KIM i o czym , jak przyjedziemy ;) ...bez nerwów Izunia :lol: są takie persony na dogo i w tym kontekście sobie tutaj żartujemy z Asią i z Darią :lol:[/QUOTE] Ok:eviltong:
  3. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [URL]http://www.facebook.com/#!/FundacjaBokseryWPotrzebie[/URL] któraś z koleji notka na głównej tablicy, z 18 sierpnia.
  5. Znalazłam na Facebooku wiadomość o tym że Devon został adoptowany przez panią która uczy go samemu zostawać w domu więc jest szansa że jednak będzie miał domek na stałe. Skoro kobieta się stara tzn że chce i jej żalezy :lol:
  6. Cioteczki kochane, jak tu nie być nerwową od rana? Jak czytam, lub słysze że uspano boksera bo był agresywny to szlag mnie trafia..... sorki że tu wklejam ten wątek, ale to zrobilo schronisko:angryy: [URL]http://www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/pankracy-dolnyslask[/URL]
  7. [quote name='Darianna']się kasy nie ma na karme to się psa nie bierze :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] ....................
  8. [quote name='Darianna']się kasy nie ma na karme to się psa nie bierze :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] ..............
  9. [quote name='Alicja']czyli nie ja jedna mam z czasem problem a raczej z jego brakiem ;) ale ty to masz przerąbane :diabloti: przyjadą Ci tacy na działkę i zabawiają i siedzą do nocy bo se chcą światełko zobaczyć :diabloti: :evil_lol: ...ale fajnie było tylko nie wiem dlaczemu mam stopy w kropki .... komarom widać zapach moich stóp odpowiadał :lol:[/QUOTE] :evil_lol: Świtełkiem chciałam się pochwalić i dlatego Was komary zgryzły okropnie:eviltong:, ale one uwielbiają wszystkie stopy, bo moje też im smakowały:evil_lol: A ty w domku jesteś? Nie w pracy?:razz:
  10. ...ok, ja też jestem wkurzona i przepraszam:oops:, ale mnie też takie informacje wkurzają:angryy:
  11. [quote name='Alicja']:oops: a ja obiecałam foty Sharuni jeszcze z Izą ... będą tylko troszkę mi się doba skurczyła[/QUOTE] .....:evil_lol: jak ci sie doba naciągnie to daj znać jak to zrobiłaś, bo mnie też by się przydało:evil_lol:
  12. [quote name='hecia13']To było w sensie pozytywnym powiedziane :) Chwalisz mnie aż się czuję zawstydzona :D Robię co mogę, nie jestem specjalistką od pracy z psami, ale staram się, żeby Shara nie była agresywna i żeby mogła sobie pobiegać. Tak naprawdę to nie jestem fanatyczką i wydaje mi się, że psy dzielą się na wytresowane i szczęśliwe, ale podstawy jednak muszą być. Dlatego tak się cieszę, że Bulisiowi się udało, że powodem jego okropnego zachowania jednak był testosteron i zrobił się taki fajny teraz :D No ale kastracja psa a sterylka suki to jednak coś innego, a szkoda :eviltong:[/QUOTE] Ach tam odrazu zawstydzona:lol:, dumna i już!!!! Tak psiaki muszą być przede wszystkim szczęśliwe:multi:, zbyt krótko żyją niestety:shake:, trzeba im zapewnić jak najlepsze zycie:loveu: Myslę że sterylizacja tez pomaga, wycisza hormony:razz:, więc póki co poczekamy, zobaczymy. Ucałuj faflaczki od cioci Izy mocno i wymiziaj oczywiście:loveu::loveu::loveu:
  13. Brak mi słów:angryy:...jak wczoraj z kobietą ze schronu rozmawiałam to mówiła że Devon jest w domu, a nie w schronie:shake:, co sie dzieje? Fakt że kobieta była wkurzjąca jak z nią rozmawiałam i być może nawet nie wiedziała czy ma Devona na stanie:shake:, dla niej to tylko numer:angryy:, bo tak go nazwała jak pytałam:angryy:. To jak Oswięcim, ku....a!!!!! To nie żywe istoty tylko numery:angryy: Poprostu trzeba podjechać i sprawdzić osobiście.
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]może i tak ale ślubu nie mają!!! żyją w grzechu :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: tak słodko grzeszą:loveu:
  15. [quote name='Iza i Avanti']Gdzie są, jak nie ma?[/QUOTE] Są, są:multi: Alunia robiła fotaski, łapała momenty:evil_lol:, też nie mogę sie doczekać:multi::multi:
  16. :lol::lol:Ale wczoraj bylo superaśno:evil_lol:, Aluś już nie moge się doczekać soboty:multi:Orzechówka i karczek i impreza murowana:eviltong:. A i trochę działki do przekopania zostało:mad::eviltong:
  17. [quote name='jofracy']Czasem się wydaje, że można spokojnie, że jest czas... Rozmawiałam z jednym pracownikiem o nim. Mówił mi, że jest agresywny, ale że może to się unormuje. Szlag! Nie mogę tego pojąć... Przepraszam maluchu, że o Ciebie nie zawalczyłam...[/QUOTE] Wiesz, ja myślę że oni coś kręcili z tym boksiem:mad:. Zrobiłas wszystko co mogłaś...wszystkim jest smutno:-(:-(
  18. [quote name='hecia13'][B]Sabinka40[/B], zawstydzasz mnie...[/QUOTE] Przepraszam Heciu kochana:loveu:, ale to nie Ty powinnaś się wstydzić!!!! Ty powinnaś chodzić z glowa wysoko i dumnie spoglądać na boksie które masz w domku:loveu::loveu::loveu: To nie ta sama Shara, tamta była biedna i nieszczęśliwa, a teraz to.....:loveu:sama wiesz!!!!! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FiaIdCoPz3Q/TkP2zAcaEGI/AAAAAAAACvc/Saov4VhCLfE/s640/S6300808.JPG[/IMG]
  19. ........:-( ta kobieta z która rozmawialam przez telefon, była tak zdziwiona że ja pytam o tego boksia:shake:, nie przyjemna taka była....:angryy:
  20. Dzwoniłam do schronu i już wiem, Devonek narazie ma domek, oby to był kochający domek na zawsze:lol: Niestety dowiedziałam się że staruszka uspano:-(, ponoć miał raka trzustki:cool3::shake:......nie będę komentować tego:shake:, trzeba to sprawdzić:angryy: i potwierdzić:angryy: oby to prawda nie była!!!!!!
  21. Ciotki dzwoniłam do schronu i masakra:shake:, staruszek został uspany:-(, bo ponoć miał raka śledziony:razz::shake::-(..........Devon nadal w nowym domku:lol:, to dobra wiadomość:lol:
  22. Dzięki Kapselku:loveu:że mnie pokierowałaś, ja już rozmawiałam z dziewczyną z fundacji i czekam na telefon, martwiłam się o Dvonka ślicznego:loveu: Oby to był jego kochajacy dom i oby nie musiał wracać do schroniska:shake:
  23. Czy to ten sam pies?:razz: co może zdziałać miłość i pełna miska:razz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1751/57d6cdeebee57385.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='jofracy']Chciałam zgłosić dwa boksery z Katowickiego schronu: Devon : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-38jVJ1i1E54/Td_WfDhcGxI/AAAAAAAA2fc/xpckRuqM8X8/IMG_3834.JPG[/IMG] Bezimienny (jeszcze) staruszek: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xeMpwbttwJ8/TkAEgchRBKI/AAAAAAAAAWI/EoNTJM9kEAI/bokserek.jpg[/IMG] Macie jakieś pomysły?[/QUOTE] Witam i jestem zdziwiona że Devon(fajne imię, przedtem nie miał imienia:shake: teraz ma chociaż imię) jest w schronisku:angryy:, pisałam już o nim w poscie 567 to było 9 czerwca. Dałam znać dziewczynie z fundacji i ktoś tam miał się tym zająć:cool3:. Dzwoniłam kiedyś do schronu i ponoć go nie było, myślalam że znalazł dom....co jest? Czyżby psiak kolejny raz trafił do tego schroniska? Który to już raz?:angryy:
  25. To jest sukces:multi: Pies który żył w kojcu:shake:, nie znał innych zwierząt, poza Omarkiem, teraz spi z innym psem i KOTEM:multi: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TcQdj04F7F8/TkP2vWJe-8I/AAAAAAAACvM/TMsRLPS5-68/s640/S6300804.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...