Bardzo proszę o pomoc dla dwóch młodziutkich suczek wyrzuconych w mojej wsi niedaleko Biłgoraja.
Suczki są w wieku ok3-5 m-cy docelowo nie będą duże takie typowe podkolanówki. Suczki koczują pod miejscową szkołą jedna z nich została potrącona przez samochód i trochę kuleje na przednią łapkę dużo leży i jest apatyczna dobrze ze chociaż je.
Jej siostrzyczka dzielnie się nią opiekuje zasłaniając ją swym ciałkiem jakby prosiła nie róbcie jej nic złego.
Dziewczynki są bardzo ładne jedna czarna z jasnymi podpaleniami druga szara z białymi skarpetkami.
Niestety poza tym że chodzę ich dokarmiać nic więcej zrobić nie mogę. Obdzwoniłam wiele instytucji łącznie z urzędem gminy i znikąd pomocy. Może dodomaniacy pomogą w poogłaszaniu suczek mam zdjęcia choć niezbyt dobrej jakości ale nie potrafię ich wstawić.