Przed chwilą zostały przelane 42 zł na konto Zwierzak do rozdysponowania według potrzeb oraz 309 zł na konto Martika@Aischa dla Maciucia.:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211503-%C5%9Alepek-Maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-(-Ka%C5%BCda-POMOC-potrzebna-Szukamy-domowego-DT-POMOCY[/url]!!