[quote name='yoshi22']Dzisiaj poszedł Willy do adopcji, a w sobotę wraca Dubel z adopcji - pozagryzał wszystkie kury, ucieka mimo wysokiego ogrodzenia itp. Szkoda, mi się tam wydaje że dałoby się z psem popracować.[/QUOTE]
Ciekawe tyle czasu nic się nie działo i nagle zaczął uciekać i kury zagryzać ile to on był w tym domu z 2-3 miesiące tak ?