To są aktualizacje ze strony schroniska będę musiała się w końcu wybrać do schroniska na reszcie mam dużo wolnego czasu i jakieś nowe zdjęcia porobić i nowych informacji uzyskać :)
Nieśmiało przypomnę o Szogunie który do tej pory nie znalazł amatora na swoją adopcję. Kto go zechce? Kto go pokocha ? Czy schronisko to ostateczność ?!
Nowe info dot. Arka :
1. Jest Pani z Warszawy która chciałaby zaadoptować Arka ale dopiero w lipcu do tego czasu pies miałby czekać ale ...
2. Dzisiaj napisali do mnie z fundacji jamniki niczyje, że jest Pani z pod Lublina chętna na adopcję Arka tylko dograć trzeba dojazd co u Nas jest ciężkim zadaniem. Pani jest weterynarzem i na pewno miał by super warunki.
Zapraszam na wydarzenie : [url]https://www.facebook.com/events/155648041283533/[/url] Szukamy domu dla cudownej suni która jest idealna dla każdego. :)
Sol vel. Fox ma przecudowny dom czy takie również znajdzie Koniak równie cudowny co Sol ? Zapraszam na wydarzenie : [URL]https://www.facebook.com/events/401053960001696/[/URL] może i jemu się trafi domek ? :)