[quote name='Flaire']
No i nasze sukcesy: Ptysia w obydwa dni JCAC i Best Junior, a Fraser, pierwszego dnia CAC i BOB, a drugiego - poszalał, bo poza CACIBem i BOBem wygrał jeszcze grupę i (komisyjnie) był drugi na BISie. Fajne było to, że na finałach mieliśmy już swój lokalny fan klub - ludzie nam klaskali i pokrzykiwali "erdel, erdel" podczas wyboru. :)
[/QUOTE]
Bardzo gratulujemy Ptysiakowi i Frejzerkowi zdobytych tytułów!!!
Kejtu trzymała pazurki za siostrzyczkę i dziadziunia!!!