barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Malgoska']od Oleny może... ja nie znalazłam ale to przeszukam jeszcze raz znalazłam te same posty co TY.[/QUOTE] Tak od Oleny :lol: Za chwilkę wyjeżdzam. :lol: Wieczorem będę w Krakowie :lol: Jak mi się uda będę tu zagladać.:lol:
-
[quote name='Malgoska']widzę, że podałaś już wszystko :) dziękuje[/QUOTE] Jeszcze były takie fotki wstawione chyba już w lipcu ....
-
[quote name='asiuniab']stempelka robi naprawdę super wrzutki, już się nie mogę doczekać efektów Jej pracy z Truflą:)[/QUOTE] Wczoraj wpłaciłam pieniążki i poprosiłam aby fotki wstawiła na wątek. :lol: Trufla ma jeden fajny kolażyk zrobiony przez megi 345 :lol: Może Ciocie, ktore niedawno zajrzały na wątek nie widziały go ? [IMG]http://d.alegratka.pl/g2/o/78/cf/73/22164072_12_d87d_d.jpeg[/IMG] Nie udało mi się odnaleźć na wątku ostatnich zdjęć Trufli a nie mam już czasu drugi raz wertować stron. Malgoska, gdyby Ci się to udało podaj numery postow na wątku bazarku stetpelki, Link tu wstawiałam.
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']wszystkie ogłoszenia zamieszczone na alegratka ukazują się równiez na wp[/QUOTE] Teraz już będę wiedzieć. :lol: Na alegratce też Barrego ogłaszałam. -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Wiadomość z nowego domku Barrego: [FONT=arial]"Dzień dobry. Na początku się trochę bał, ale później, jak weszliśmy to on wszedł powoli za nami. Pływać nie chciał, ale spacerował po płytkiej wodzie. Na sąsiedniej drodze jest weterynarz, także Barry już go odwiedził, wszystko jest w porządku. Kupiłam mu tabletki na odrobaczenie, zażył już je.[/FONT] [FONT=arial]Tak, raz na dzień mama gotuje mu taki ryż z mięsem i zjada to, ale w bardzo małych ilościach. :) Karmę jedynie je po powrocie z wieczornego spaceru i to jeszcze najlepiej w jego łóżku. :) W dzień zazwyczaj śpi, najwięcej energii ma rano i wieczorem. [/FONT] [FONT=arial]Nie jestem pewna, ale chyba pierwszy raz zobaczyłam go na [URL="http://wp.pl/"]wp.pl[/URL]. Dobrze, że był dodany na wiele stron, bo łatwiej było go znaleźć.[/FONT] [FONT=arial]Pozdrawiamy."[/FONT][/QUOTE] Nie wiedziałam, że na wp.pl też mozna robić ogłoszenia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Alojzyno, podziwiam. Ogrom pracy. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']dzięki za odwiedziny na bazarku, za chwilę będę rozsyłać zaproszenia, jakiś bazarek trzeba "podpiąć" do zaproszeń??[/QUOTE] Te które z Malgoska mamy w podpisie już rozesłane. Pomoglabym w zapraszaniu ale z powodu wyjazdu nie dam rady. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam, co z Troffikiem ? -
A wiecie, że Bast ma tablicę wyświetlaną 2191 razy i 16 odsłon telefonu ? Ciociu Obieżyświat a co z tym zamowionym tekstem. Dalej nic ?
-
[quote name='Malgoska']ja też............... zmień sobie sygnaturkę bo tamten bazar już sie skończył, może sharkowy teraz bo będzie też niedługo koniec a super idzie :)[/QUOTE] Dobrze, że mi przypomnialaś.:lol: Zaraz to zrobię. :lol: Twój bazarek też ladnie idzie :lol:
-
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
barb replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Dokładnie;) Właśnie weszłam na maila i mam taką wiadomość z Tablicy... kopiuje i nie skomentuje... [B]tak chcze tego pieska za darmo[/B][/QUOTE] Wakacje są pewnie dzieci sie nudzą :angryy: Gdyby ktoś pisal do Was z takiego adresu mailowego, to też możecie darować sobie odpisywanie mariola164 <[email protected] :angryy: -
[quote name='Malgoska']ona śledzi wszystkie wątki olkuszaków i harbutowiaków więc pewnie jest na bieżąco[/QUOTE] Nie wiem jak to ogarnia :mdleje:
-
[quote name='Malgoska']bardzo Ci dziękuję :)[/QUOTE] Nie wiem czy te fotki sie wysyla, czy wystarczy podać posty, gdzie są a może link do albumu na FB. Bazarek jest do 8-go sierpnia. Czy Alojzyna wie o ostatnich zdjeciach trufli ? Sa w albumie ?
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']a na jakim portalu go znaleźli????[/QUOTE] To bardzo cenna informacja a Ciotecka obiezyswiat dużo kasy wydala na promocję Barrego. Zmieniłam tytul wątku i uzupelniłam post rozliczeniowy. -
Tak, po bazarkach dług znacznie sie zmniejszy :lol: Napisalam zamowienie na bazarku stepelki. :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']zapraszam na bazarek na bdt iwoniam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245812[/URL][/QUOTE] Już biegnę :lol: -
[quote name='asiuniab']trzeba może jakoś zdjęcia poprzerabiać, powspółpracować ze stempelką??? jak myślicie???[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245177-♥♥zdjęcia-teksty-książki-ubrania-psie-zabawki♥♥-na-Arkadię-i-Kielce-do-8-08/page15[/url] to link do bazarku stepelki, Za 5 zl mozna zamowić przerobione zdjęcia. Jej prace są też na wątku Czakiego. Zostało jeszcze 10 zl z pieniędzy, ktore od Obieżyświat75 przeslala na wyrożnienia. Zamowić ? [quote name='dorcia2']dziękuję za zaproszenie na wątek Trufelki :lol:, uczestniczę w trufelkowych bazarkach, chociaż tak staram się malutkiej pomóc, wspomagam wiele potrzebujących futrzaczków, mam już cztery stałe deklaracje , nie mogę więc zaoferować następnej :-( domowy zwierzyniec też muszę utrzymać. Trufelka to taka śliczna sunieczka, mam nadzieję, że znajdzie swój domek, będę do misiaczka zaglądać:iloveyou:[/QUOTE] Fajnie, że jesteś na wątku Trufli i na jej bazarkach :lol:
-
[quote name='paula_t']Kurczę, tyle ogłoszeń, a telefon milczy jak zaklęty:mad: Miejmy nadzieję, że ktoś w końcu Trufelkę wypatrzy....[/QUOTE] I drugi miesiąc wyróznienia na tablicy...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']też bym chciała wiedzieć podobno znalazł cudowny domek ale nic na jego temat nie wiadomo :([/QUOTE] To prawda, missiaa nie napisała ani słowa... -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']dalej czekamy na jakiekolwiek informacje nt Barbórka[/QUOTE] Nie mogę bez nich zmienić tytułu wątku ani uzupelnić postu rozliczeniowego (o wpłaty od Malwy, Zozoli77 i Teresy a od soboty przez trzy tygodnie będę miala dostęp do netu tylko okazjonalny .:shake: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zahra as-Sahra']Żartowałam, bo masz w awatarze pięknego kota! Mamy już tylko 3% mniej, ale ciągle mniej... Dziewczyny - mobilizacja! Zostało 2 godziny![/QUOTE] Niektorzy nie wiedza jak głosować. [quote name='gosiaczek1984']jak to sie glosuje,bo nie wiem jak mam zaglosowac[/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zahra as-Sahra']dzięki barb - chyba że głosowałaś na koty;); dziewczyny, brakuje nam 5% - zagłosujcie proszę![/QUOTE] Nie na koty. Na Ostatnią szansę -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zahra as-Sahra']Kochani, bardzo Was proszę o głosowanie na fundację "Ostatnia Szansa", dzisiaj ostatni dzień głosowania! [URL]http://www.pupileo.pl/showthread.php?t=32423&p=1698299#post1698299[/URL][/QUOTE] ja juz zagłosowałam :lol: -
[quote name='b-b']Dziękuję kochana ...powoli dam radę;) Już 90 dzisiaj wysłałam:p A Ty gdzie się wybierasz?:cool3:[/QUOTE] Wysłalam PW ;) Bazarki ładnie idą :lol: [quote name='Malgoska']Dobranoc Trufelko[/QUOTE] :sleeping::sleep2: