Jump to content
Dogomania

Filipek2

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Filipek2

 • Rank
  Member

Converted

 • Biography
  PIESEK FILIPEK OD ;LUDWY
 1. Witam i zachęcam do zaglądnięcia na nasz bazarek dla Kajtuna, Emki oraz najmniejszych podopiecznych z długimi ogonkami <:3>

  Książki, markowe ubrania: sukienki, spódnice, super spodnie, bizuteria, coś przyjemnego i coś dla domu, w bardzo okazyjnych cenach.

  http://www.dogomania.pl/threads/210985-ubrania-plecaczki-torby-biżuteria-rzeczy-ładne-i-praktyczne-do-13.08.

 2. Witajcie Filipek moze stracic ciepły domek tylko dlatego, ze moja siostra sprowadziła sobie nowego psa, który jest za drugim ogrodzeniem. Pani z fundacji wyraziła zgodę by nie kastrowac psa. Teraz chce mnie zmusic do kastracji psa. pomuzcie nie chce go po takim czasie jak jest u mnie go kastrować. Po za tym pis jest na nowym podwórku. Czy dobro psa jest mniej ważne?, lepiej mu bedzie w schronisku?:angryy:
 3. [quote name='idusiek']To Filipek ma towarzystwo?[/QUOTE] witaj mam towarzystwo, starszą suczkę i szczeniaczka suczkę. Drugie zdjęcie to jak budze panią by wstała bo już rano.:lol::lol::lol:
 4. [quote name='LadyBell']a możemy liczyć na jakąś nową fotkę Filipa Wspaniałego??[/QUOTE] pani już spi więc jutro.
 5. [quote name='ludwa']też tak myślę:) Ciekawe czy dzisiaj Filipek nic nie zmalował?[/QUOTE] chyba cza dorosnąć. nie będę już chyba psuć. jest ciepło więc chasam sobie po podwórku kiedy chcę, bo otwarte drzwi. gdy wyjdę z panią za ogrodzenie to nie uciekam, wracam na podwórko bez wołania.
 6. [quote name='idusiek']motorek w pupie?:) a ja myślałam, że oddałysmy psa bez dopalaczy :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/722/a868bdf3fe065f4cmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] oj jak zaczynam biegać, to nie patrzę i biegnę ile tchu. buziaki:mad::angryy::diabloti::crazyeye:
 7. Siedzż koło Pani i dzieci na łóż:multi:eczku i zaczepiam każdego do zabawy. Dziś też nic nie popsułem, ale było mi smutno samemu.
 8. Zaczynam bawić sie z dzicmi, nawet z młodszym. Dzisiej tez nic nie pogryzłem.
 9. Oj. Wczoraj Pani była na mnie zła. Bo zniszczyłem wykładzine podczas jej nieobecności co gorszę musi ją wymienić oraz smycz ktora była z hotelu wypożyczona. ale dzisiaj już byłem grzeczny, bo wiem ze pani wróci do domku. Filipek.:loveu::placz::B-fly:
 10. Witam zamiast iść spać. to będę teraz myślał o zabawie. siedzę sobie przy pani na łóżeczku i szczekam by się ze mną bawić, gdyż jestem nocnym pieskiem. Panowie śpią więc mam więcej odwagi.
 11. :oops:[quote name='ludwa']Wpłynęła wpłata od wiolabiszop- 31, chyba z bazarki Lady Bell Filipek zamieszkał w Łomiankach. Ma Panią i 2 Jej dzieci w wieku 6 i 8 lat (o ile mnie pamięć nie myli, w każdym razie takiech nieco większych. Pani miała wcześniej psiaki:) Rodzice mieszkają w tym samym domu i mają jakąś kocią znajdkę. Siostra, która też w tym domu mieszka ma nastoletnią sunię, więc dom, który dobrze traktuje psy:) Początkowo Filipek siedział w przedpokoju, przy drzwiach. Chyba biedak nie miaszkał nigdy w domku... Teraz już śpi z Panią w jej pokoju a wczoraj nawet sam, bez przymusu w
×
×
 • Create New...