Widzę,że zapanowała obsesja fundacyjna.Kubusiu Puchatku nie musisz do niej wysyłać swoich próśb bo tutaj jest tylu wspanialych ludzi na forum,którzy czują w sercach,że muszą pomagać i nie trzeba nikogo motywować ani przekonywać.Zapytalam czy i Ty się dołączysz do osób, które pomagają psiakom?Może masz jakieś domki znajome, które szukają psiaka do przygarnięcia.