-
Posts
5347 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania90
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Vd_Xe1kflQk/T9XrR0gO5yI/AAAAAAAAACA/6HpcBfDEJ0I/s512/DSC01541.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sX41tsTRWks/T9XrSLz46mI/AAAAAAAAACE/sfyDbl4_pEo/s512/DSC01542.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RxozOwumkjA/T9XrRiKqNgI/AAAAAAAAAB8/RdHuXqq3xeI/s640/DSC01543.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YbMl0X7flAs/T9XrTrTDk5I/AAAAAAAAACU/h8DjhoLDXKI/s512/DSC01546.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t923Ayo0lX4/T9XrUEcYl4I/AAAAAAAAACc/sI42pcdn9ts/s512/DSC01547.jak-zmniejszyc-fotke_pl%281%29.jpeg[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HvrYFYXVmjw/T9Wc4eSqsoI/AAAAAAAAABs/aAB4rt2UW2c/s640/DSC01530.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5_JdO1NXfyI/T9Wc7Ic2QYI/AAAAAAAAABI/sPZM8O5touE/s640/DSC01537.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nKG_pmIkAYs/T9Wc8sPIAdI/AAAAAAAAABU/CUp0VxbSpOo/s640/DSC01538.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zPzGeWZCcoQ/T9Wc-G8Xx6I/AAAAAAAAABc/uHfuQqDA884/s512/DSC01539.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PK2aD9AJwKQ/T9Wc-V58mhI/AAAAAAAAABg/RYq2x2cmtlU/s640/DSC01540.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HvrYFYXVmjw/T9Wc4eSqsoI/AAAAAAAAABs/aAB4rt2UW2c/h120/DSC01530.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5x8FawcC4vU/T9Wc45Q2IoI/AAAAAAAAAAw/UUb0GQyvoQQ/s640/DSC01531.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ri4Ir8exDFg/T9Wc2skP4uI/AAAAAAAAAAk/mhOs5djukr4/s640/DSC01533.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Y6MCExT0_tU/T9Wc5thfwTI/AAAAAAAAAA4/DRTqg-lhTF8/s640/DSC01535.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iLKjgui76js/T9Wc6HdZrFI/AAAAAAAAABA/pRliK3Q-TjQ/s640/DSC01536.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/IMG]
-
ile fotek.....
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
ania90 replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
ladna buda :) -
dzien doberek:)
-
witamy sie poniedzialkowo:)
-
http://vpx.pl/i/2012/06/10/RT2uU.jpg zagryzamy Ciapa:D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
ania90 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6496.jpg jaki utopek:D -
[quote name='kamilka91']Fajnie to wygląda :D Zawsze możesz ich wykastrować :diabloti:[/QUOTE] ale to i tak nie zmieni faktu ze to sa faceci:eviltong: kastracje mialam juz w glowie ale jak by mi zaczeli obsikiwac dom;) M nawet nie chce slyszec o kastracji wiec jak narazie dalam mu spokoj z tym:evil_lol: a faceci chyba czuja co ich czeka jak bym tylko zauwazyla szczochy na meblach/dywanie wiec wola nie ryzykowac, cenia sobie swoje klejnoty:D [quote name='rashelek']Mojej się dupsko na parapecie nie mieści nigdy. A szkoda, bo psy w oknach super wyglądają - Twoje to najlepszy przykład :loveu: Ten kocur jest niesamowity po prostu, fantastyczny! :D[/QUOTE] u mnie to Malwinka sie nie miesci na parapecie:shake: ale za to krolewna ma swoj tron na ktorym uwielbia lezec/spac w dzien i faceci jej nie przeszkadzaja:lol:
-
moze jakies fotki bys nam tu dala?
-
[quote name='kamilka91'][URL]http://c.wrzuta.pl/wi16504/af521a88001f6c9c4fd2d500/dsc04167.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/URL] - :loveu::loveu: Co chłopcy tak z tymi firanami? :D[/QUOTE] gdyby nie mieli jajek to bym ich nazwala PANNA MLODA poniewaz firana sluzy im jako welon:D oni uwielbiaja siedziec na oknie jak ja jestem w salonie na internecie:)
-
[quote name='dysia-u']oooo reklama szamponu hihihi nic dziwnego że taaakie bujne owłosienie[/QUOTE] nawet nie zauwazylam ze na zdjeciu jest probka szamponu:oops: teraz to juz wiadomo dlaczego oni maja takie owlosienie, moja tajemnica wyszla na jaw :D [quote name='Kaaasia']Z takim zwierzyńcem to chyba nie ma szans na nudę ;)[/QUOTE] u nas nudy nie ma:evil_lol: jedynie koty moga narzekac na brak spokoju poniewaz psy im zyc nie daja:diabloti: i efekt jest taki ze koty sa tylko na wysokosciach:diabloti: psy wiedza jak trzeba postapic z kotem zeby im w droge nie wchodzil:evil_lol: [quote name='magdabroy']Aniu, Bobi i Lolek oczywiście piękni :loveu: ale, że ja wolę większe zwierzaki, to się pozachwycam koteczkiem :evil_lol: [URL]http://c.wrzuta.pl/wi19821/1112396f0026bff14fd4e850/dsc01431[/URL] :loveu:[/QUOTE] dlatego dalam mega koteczka specjalnie dla osob ktore lubia olbrzymy:cool3:
-
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3081/8e979160001802d34fd4e2a9/dsc01525.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11773/d4832bbe00159c234fd4e297/dsc01521.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17387/460ecbbd002a81184fd4e28a/dsc01518.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12297/3c1f5b920011aaac4fd4e29c/dsc01522.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14568/43ea2c81000057244fd4e2c4/dsc01528.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG]
-
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14568/43ea2c81000057244fd4e2c4/dsc01528.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi16971/d22ccc1e0028d3c74fd4e2ae/dsc01526.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi814/a71da4d5002a60fa4fd4e28f/dsc01519.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18846/5657d62f0011a86e4fd4e2a0/dsc01523.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8384/86b091f9001c98954fd4e2bb/dsc01527.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG]
-
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2439/71056282000279ec4fd4e281/dsc01514.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12207/e644507b00269d264fd4e2a5/dsc01524.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3060/9c833d010005d0054fd4e292/dsc01520.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11256/99e0338c002c470d4fd4e2c7/dsc01529.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5985/886f1795000088974fd4e285/dsc01516.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']Lolek pokazuje jaki ma charakterek :evil_lol: Prawdziwy terrier :diabloti:[/QUOTE] uparty terrier, Bobi wcale nie lepszy tylko ze na dzieci nie szczeka;) a Malwinka co to jest to sama nie wiem bo ona to taki mix charakterow:D [quote name='Ptysiak']No właśnie, czego nie robi się dla piękności :D[/QUOTE] no wlasnie [quote name='chrupcia']a ja wiem, czy tak dużo roboty przy włosie ?troche jest, ale bez przesady ;) Lolcio taki malusi przy Bobim![/QUOTE] nikt nie mowi ze jest bardzo duzo roboty;) ale jest wiecej roboty niz przy np Malwince przy niej to zero jest roboty;)
-
zeby utrzymac taki wlos to naprawde trzeba to lubiec poniewaz pielegnacja z takimi psami latwa nie jest tzn czasochlonna regularne kapiele, czesanie itp a tym bardziej u moich potworow ktorzy nie maja jakis ograniczen(nie siedza jak lalki w domu tylko towarzysza mi prawie wszedzie i prawie zawsze)no i co najwazniejsze papilotow nie zakladam(jeszcze) no ale czego nie robi sie dla pieknosci:D
-
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2945/778028ad00077e8b4fd42ffd/dsc01500.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18630/e67d01df0013e27c4fd42ff2/dsc01498.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7715/9eda631e001d40494fd4301d/dsc01508.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19628/7d10446e002127cd4fd4302a/dsc01512.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12959/60baafd1001b1ea94fd43025/dsc01510.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG]
-
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi16270/99a956e900040ff84fd43005/dsc01501.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17642/c93b3bfb000052d64fd4300e/dsc01504.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19526/e6734c010016195d4fd43009/dsc01503.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6001/3f5e30a900267e4c4fd4301b/dsc01507.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6494/475cadcd0005f57a4fd42ff6/dsc01499.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG]
-
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12003/015d81a8000480ed4fd43019/dsc01506.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7383/bfefe27d001e0fd84fd43022/dsc01509.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6413/05804bb60025d1234fd4302c/dsc01513.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18867/9a4e4c430005c6254fd43010/dsc01505.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15041/4c3262f000012d364fd43026/dsc01511.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/IMG]
-
[quote name='rashelek']Jakie słodziaki :loveu: [URL]http://c.wrzuta.pl/wi7074/b17dca9c0001d6a84fd2d504/dsc04170.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/URL] uroczo :D[/QUOTE] dzieki:) [quote name='Alicja']jak lew :lol: [URL]http://c.wrzuta.pl/wi10157/e81209b6000514cc4fd0ff4b/dsc01474_kopiowanie[/URL][/QUOTE] :D [quote name='understandme']jakie psiaki kochaniutkie :loveu:[/QUOTE] dzieki:) [quote name='dysia-u'][URL]http://c.wrzuta.pl/wi16504/af521a88001f6c9c4fd2d500/dsc04167.jak-zmniejszyc-fotke_pl[/URL] a jakby ja tak leciutko podtrymowac, co? ale masz wesoło z całą trójeczką , prawda? pozdrawiam weekendowo[/QUOTE] wesolo to jest i jeszcze jak, a tym bardziej jak zaczna sie gonic albo "zagryzac" trymowac chyba nie ma czego poniewaz ta grzywa to jest dluzsza siersc niz na calym ciele:hmmmm: [quote name='Ptysiak']Słodziaczki :loveu:[/QUOTE] :) bylam wczoraj na festynie razem z psiakami no i Lolek dal czadu... Bobi i Malwinka byli cicho i dawali sie glaskac obcym za to Lolek nie pozwolil sie dotknac dzieciom i na nie szczekal jak ktores przyszlo blizej niego:evil_lol: maly ochroniarz z niego