[quote name='kaido']Niestety, sprawa z niewidomym Agarem jest już neiaktualna :( Osoba wycofała się z adopcji, ponieważ nie udało się przekonać pani Renaty o wydaniu psiaka do nowego domu. Podobno niewidomy Agar "przyzwyczaił się do miejsca i jest tam szczęśliwy" - przywiązany na łańcuchu na pewno rozpływa się z zadowolenia.
Wielka szkoda, z jednej strony w artykułach i na portalach nawołuje się do pomocy dla Rachowa i telefonów w sprawie adopcji jak największej liczby psiaków, a rzeczywistość jest niestety inna :(
I zbieractwo znowu górą...[/QUOTE]
Cholera..
Kaido niestety masz rację.