Jakie super wiadomości od Celinki naszej kluseczki!! Fajnie, to czekamy na jakieś fotki, ona była i jest taka słodka!!
A Pan już znowu dzwonił, a rano córka, mówię, że przecież już mówiłam córce, że jest osoba do sprawdzenia, a ten Pan, ale ona nie dzwoni!!! Normalnie jajo zniosą, a ja pytam się, dlaczego państwo tacy niecierpliwi, a Pan, bo córka bardzo chce tego pieska, no w życiu takiej desperacji nie widziałam ;) kurcze, tylko żeby to był fajny domek!!