[quote name='kinga_kinga7']proszę bardzo -filmik naszych psiaków:) jeśli ktoś chce pomóc,to proszę udostępniać..;)
http://www.youtube.com/watch?v=GWzQ6CKcNzY
Rozsyłam linka, super pomysł. Uwielbiam Kasie Kowalską i fajnie dobrane fotki, tylko nie wiem czy tylko u mnie, ale słaba jakość utworu i obawiam się, że większość osób może nie być w stanie wytrzymać 5 minut. Ale sam pomysł i fotki naprawdę na 6 :lol: