Jump to content
Dogomania

agucha007

Members
  • Posts

    4374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agucha007

  1. [quote name='Pianka']nic jeszcze nie kosztowało, nie dostałam jeszcze odpowiedzi :D przypuszczam, ze jak nie jutro to po weekendzie dostane.[/QUOTE] ok :p nie śpieszy się
  2. [quote name='Pianka']Wysłałam zamówienie :D[/QUOTE] super, to powiedz mi ile doszło z bazarku dla Gabrysia a ile kosztowało ogłoszenie, bo chciałabym mieć wszystko czysto i przejrzyście napisane odnośnie stanu konta Gabiego... dostałam na konto jednorazową wpłatę 10zł od Aleksandry K. dzięki!!!
  3. Ogłoszenia mają weterani: nr 176 Żaba nr 177 Lena nr 178 Chuda nr 179 Big nr 180 Diana na stronach: Rudaslaska.com.pl Tablica.pl Katowice.gumtree.pl Pajeczyna.pl Morusek.pl Doadopcji.pl Adopcjapsa.pl Przygarnijzwierzaka.pl Oddam-psa.pl Psy.pl Kokosy.pl Gieldaogłoszeń.pl Szarik.pl
  4. [quote name='Pianka']ktory twój? bo mam jakieś dwa numery[/QUOTE] oba są moje, z orange częściej dzwonię bo mam taniej :D
  5. [quote name='ULKA12'] Dzisiaj Gabryś będzie miał wizytę swoich wirtualnych opiekunów, czekamy z niecierpliwością :-)[/QUOTE] to się Gabi ucieszy :D Pati ucałuj go od nas :D
  6. Zamawiaj piątkowe :D nr tel. Twój albo mój :D
  7. [quote name='Pianka']z bazarku natie, bedzie chyba ok. 100 zł dla Gabrysia, a ze Gabrys w sumie dalej jest na śląsku to może ogłoszenie gazetowe w dzienniku?[/QUOTE] mamy kasiorę więc jestem za!
  8. [COLOR=#000000]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla naszych rudzkich psiaków: [/COLOR] [SIZE=5][COLOR=#000000][B][COLOR=#ffa07a]SAME PYSZNOŚCI!!!!![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231020-JEDYNE-BABECZKI-BEZ-KALORII%21Ciastkarnia-cegie%C5%82kowa-dla-rudzkich-psiak%C3%B3w-do-15-09-g-22?p=19552575#post19552575"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post19552575[/URL]
  9. [COLOR=#000000]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla naszych rudzkich psiaków: [/COLOR] [SIZE=5][COLOR=#000000][B][COLOR=#ffa07a]SAME PYSZNOŚCI!!!!![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231020-JEDYNE-BABECZKI-BEZ-KALORII%21Ciastkarnia-cegie%C5%82kowa-dla-rudzkich-psiak%C3%B3w-do-15-09-g-22?p=19552575#post19552575"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post19552575[/URL]
  10. wpłynęła jednorazowa wpłata od znajomych p. Alicji Bożyckiej :) dziękuję :D
  11. a to po kąpieli i w drodze do PDT :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BLn9n7m9d9A/UDSfp2TlFnI/AAAAAAAABnM/BFFTqIoYSvA/s500/IMGP3871.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lVfkLzekxWY/UDSfplZIgQI/AAAAAAAABnE/s99Dfkv7Fnc/s500/IMGP3870.JPG[/IMG]
  12. [quote name='pati2000']Słuchaj ja mam kilka fotek Gabrysia z dnia jak go kąmpaliśmy przesłać ci może się przydadzą ??? :D[/QUOTE] prześlij, [email][email protected][/email] :)
  13. [quote name='Pianka']O ogłoszenia to myślę, że agucha dba, już je robiła jak Gabryś w schronisku był :) ale można spróbować nowy tekst napisać, tylko Ulka musiałaby napisac jaknajwiecej szczegółów jak Gabryś sie zachowuje.[/QUOTE] no Gabryś ma na bieżąco odnawiane, odświeżane ogłoszenia... więc o to bym się nie martwiła. zdjęcia nowe też by się przydały...
  14. [quote name='natie']ehh a gdyby tej pani naprawdę zależało na adopcji to też by mogła postarać się o jakiś kontakt czy do Pianki czy nawet schroniska..[/QUOTE] no dokładnie, tym bardziej, że psygranij.pl wystawili ogłoszenie na swoim profilu na facebooku razem z kontaktem do Pianki, więc nie wiem czemu od razu nie zadzwoniła na podany nr tel.
  15. [quote name='pati2000']To dobrze a jaki na razie jest stan jego konta ?? I co psygarnij.pl się odezwali ? I Gabi jedzie do tej pani spod warszawy czy nie bo już sama się zgubiłam . :)[/QUOTE] całe finanse Gabrysia są w pierwszym poście. Zostało 505zł, więc jest dobrze. Z psygarnij.pl się nie odzywają, nie wiem czemu. Dziwni są, nie mam pojęcia o co chodzi. Maile które mi posyłali były nie zrozumiałe, wyrwane z kontekstu. Nie chcieli podać żadnych namiarów ani swoich ani tej pani, która była Gabrysiem zainteresowana, nie chcieli nawet żeby ta pani sama zadzwoniła do nas. Ciągle tylko wymieniali jakieś liczby ich adopcji, przejechanych kilometrów, odwiedzających ich stronę itp... jakieś dziwne, dziecinne przechwałki... teraz cisza... a byłam naprawdę grzeczna i cierpliwa w tych mailach, :p więc nie wiem czemu nagle kontakt się urwał. Znajdziemy Gabrysiowi taki dom na jaki zasługuje :)
  16. ale fajowe zdjęcie! uśmiechnięty pychol :) wariat :)
  17. zaglądam... i dupa blada :(
  18. kochany wykupiłam Ci 7 dniowe wyróżnienie na tablica.pl - już brakuje mi pomysłów co z Tobą zrobić...
  19. zapłaciłam pobyt Gabrysia w hotelu 300zł za okres: 15.08 do 14.09
  20. [quote name='ULKA12']Kolejny dzień minął bez niespodzianek. Gabryś troszkę się rozkręcił i jak zostanie sam tzn bez człowieka to zaczyna szczekać, ale trwa to tylko chwilę jakieś 5-10 minut i przestaje.[/QUOTE] chyba czuje się już coraz pewniej w nowym miejscu... a bawi się z tymi dwiema wariatkami? One były słodziachne! Ulka dzięki za częste informowanie nas o Gabrysiu :)
  21. [quote name='hop!']Dogo to forum skupiające bardzo różne osoby i ułatwiające kontakty. Oprócz awantur, przykładów bezmyślności i głupoty, można tu znaleźć również pomoc.[/QUOTE] dokładnie, na każdym forum są imbecyle i na Dogo też są, ale jest mnóstwo ludzi, którzy robią wiele dobrego dla psiaków, połowa pomocy w postaci fizycznej nie miałaby takiej skuteczności gdyby nie kontakty i działania na Dogo... więc nikt mi nie wmówi, że to zbędne forum! :mad:
  22. super fotki, niektórych psów nie poznałabym bez opisu :) zaraz pozmieniam w ogłoszeniach :)
×
×
  • Create New...