Jump to content
Dogomania

Krakow11

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Krakow11

 • Rank
  Newbie
 1. dokładnie sobie o tym samym pomyślałem dziś rano wychodząc z domu ze cuchnie tymi gównami, ze śmiesznych (z perspektywy czasu) historii dot. tematu to pamiętam jak się umówiłem kiedyś z dziewczyną na spacer, i pojechałem na gównie jak na łyżwach (dokładnie tak to wyglądało jakbym się na lodzie poślizgnął) szczęście że dziewczyna z dystansem do świata ;D Swoją drogą gdyby było więcej koszy, wszędzie, na osiedlach szczególnie, to by trochę się zmniejszył ten problem. Ale dla chcącego nic trudnego oczywiście.
 2. U nas to jest niewątpliwie problem, no ale dajmy na to Kowalski który ma spasionego kundelka, wychodzi z nim przed blok w kapciach właściwie tylko po to żeby zapalić a przy okazji uniknąć kłopotliwego sprzątania po psie który narobi w domu, wyprowadza swojego kundelka to gdzieżby szanowny Kowalski sprzątał psie kupy? Ostatnio byłem w Norwegii i tam sprzątanie po swoim psie to standard. Teraz to dopiero będzie "kupowisko" bo odwilż, zobaczymy ile gówna na chodnikach będzie ; )
 3. 25 L - krewetki (są na sprzedaż też 1zł/sztuka - tak przy okazji - Red Cherry) I drugie 126L - pielęgniczki ramireza, tetry cesarskie, otoski :)
×
×
 • Create New...