Jump to content
Dogomania

aga38

Members
  • Posts

    3108
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aga38

  1. No to zaczynamy:evil_lol: [COLOR=red][SIZE=5][B]Czika[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]Czika i Czoko zamieszkały razem we własnym domku:)[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/obraz1497.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/362/obraz1497.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/obraz1502.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8002/obraz1502.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/obraz1505.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/651/obraz1505.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/35/obraz1506n.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8140/obraz1506n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  2. Zuzka mamy dwa nowe gnojki piesek i sunia w typie Apolla i Ateny tylko bardziej puchate,jutro wstawię zdjęcia. Do wyboru dwa komplety imion Czika i Czoko albo Fanta i Sprajt,decydujcie mnie już pomysłów brakuje a jakos muszę na nie wołac:)
  3. Jak na razie cisza:( Telefon milczy. Gargamel się rozkręcił i rozrabia,żeby przyszedł sam wystarczy mieć jakieś mięsko w ręce,to jest silniejsze od niego:) Perełka dalej w dt szuka najlepszego domu pod słońcem,Lola i sara też dalej czekają a Arik jeszcze nie do adopcji w życiu nie widziałam tak zestresowanego psa jak on:( Lola sie bała ale po tygodniu to już na kolana właziła a on jak na raie to nas tylko obserwuje. U Sonji też cichutko:(
  4. Fakt Arik już czysty ,najedzony i śpi na łóżeczku. Zastanawiam sie tylko jak ten psik musiał zostać skrzywdzony że jest w nim tyle lęku:( Pozwala sie głaskać i już tak nie sztywnieje,jest postęp bo i możemy koło niego położyć sie i usiąść,a nawet i sam przychodzi poleżeć jednak jeszcze nie wierzy że ręka człowieka służy tylko do głaskania:( Arik zachowuje w domu czystość ale nawet kiedy wyprowadzam go na siku,muszę z nim wychodzić na smyczy bo on w głowie ma tylko jedno,jak tu czmychnąć:( Na razie nie zaryzykuję z nim spaceru poza podwórkiem,on musi najpierw zaufać i uwierzyć. On absolutnie nie nadaje się do kojca,musi być w domu żeby być jak najbliżej człowieka,musi mieć możliwość obserwowania ludzi i zwierząt żeby jego zaufanie wróciło. Mam nadzieję że czas wyleczy jego rany,bywały u nas gorsze dzikusy,ale z pomocą mojego zoo jakoś wyłaziły ze swojej skorupki. Trzymajcie za Arika kciuki:)
  5. Perełka waży 7.500 ,jej potrzebny domek który pogłaska przytuli ona taka biedulka:(
  6. A powiem Ci Zuzka że z moim Killerem to nigdy nic nie wiadomo:evil_lol: Zresztą sytuacja była ogólnie dziwna bo wszystkie moje koty myły go na siłę:evil_lol::evil_lol:
  7. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/obraz1455.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3236/obraz1455.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/obraz1459n.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7377/obraz1459n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. [COLOR=red][SIZE=5][B]Arik[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/141/obraz1435.jpg/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2806/obraz1435.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/obraz1439.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/149/obraz1439.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/401/obraz1441.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2060/obraz1441.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  9. A tak Killer żegnał Zuzkę i niech mi ktoś powie że wykastrowany kot nie może się zakochać:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/obraz1415j.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/8406/obraz1415j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. [COLOR=red][SIZE=5][B]Perełka ma domek w Warszawie:) Perełka [/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/obraz1467.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/157/obraz1467.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/obraz1466.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6103/obraz1466.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/obraz1465m.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3162/obraz1465m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zuzka proszę ogłoś ją z tymi fotkami a ja zrobię jej nowe jak najszybciej,niestety wczoraj padł mi akumulator w aparacie i z sesji wyszły nici:(
  11. Sonja to duży średniak z lekką nadwagą:) Dzięki Dogo:)
  12. Ona jest słodka:) Przylepka z niej
  13. [COLOR=red][SIZE=5][B]Sonja[/B][/SIZE][/COLOR] Sonja Sonia, to ok. 5 letnia suka, która przebywała bezdomna pod kościołem przez bardzo długi czas, aktualnie Sonia jest w domu tymczasowym, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, na spacerach musi chodzić na smyczy ponieważ nie reaguje na wołanie, wraca ale kiedy sama na to ma ochotę, może mieszkać w domu i na podwórku, toleruje inne psy i koty [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/248/sonja1.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/984/sonja1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/sonja2.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6554/sonja2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/sonja3s.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4587/sonja3s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  14. Zuzka i znowu prośba do Ciebie o ogłoszenie Sonji. Proszę zrób jej wyróżnione. Potem wstawię jeszcze Perełkę której zmarła pani i suni została sama:( Rodzina wzięła wszystko oprócz psa. Jak naładuję akumulator w aparacie wrzuce jej fotki,jak na razie tylko dwie bo bateria mi w aparacie padła w trakcie ale obiecuję że dorobię:)
  15. Arik już po wizycie u weta:) Ma komplet szczepień a za 3 tygodnie straci jajka. Jest młodziutki ma niewiele ponad rok. Nie chciał wczoraj jeść nic a nic nawet mięsko go nie kusiło,za to dzisiaj wszamał kitiketa. A Aniu i Arik ma już oś swojego ,wczoraj dostał obrożę:) Co do chodzenia na smyczy to pomalutku idzie ale tylko wtedy jak strach go nie paraliżuje,jemu potrzeba czasu
  16. Nas nie pogryzł,mimo że już kilkakrotnie braliśmy go na ręce i pryskałam go od pchełek,może mamy jakieś względy:cool3::evil_lol: Nie a tak na poważnie to myślę Aniu że go zaskoczyłaś,przestraszył sie i chciał się bronić w jedyny znany mu sposób. Ale krzywdy to raczej nie chciał Ci zrobić bo rączki masz na swoim miejscu:evil_lol: Myślę że będzie dobrze,on potrzebuje tylko trochę czasu żeby na nowo zaufać. Leży i patrzy jak nasze zoo sie gania i wygłupia,widać że jest zainteresowany,ale zmęczenie jest silniejsze jak na razie on chce tylko spać i odpocząć
  17. Ta Sara to już taki weteran że chyba muszę ją do jakiegoś koła zapisać,ale ciągle mam nadzieję:) Mój nowy tymczas ma przechlapane,śpi a wszystkie koty go liżą,biedak taki zmęczony że cały czas śpi. Ponieważ nie mogę zapamiętać jego imienia wołamy na niego Amik:) Mamba została jego osobistym ochroniarzem i leje psy jak chcą do niego podejść,ech ta moja kocica jest na prawdę nienormalna:)
  18. Pamiętacie Tośkę jedną z pierwszych dziewczyn na tym wątku? To wieści od niej:) [B][I][/I][/B] byl sobie psiak.... Witam Pani Agnieszko. Czy pamieta Pani Toske - czarna suczke ,ktora pojechala na wies pod Krakowem ? Jest miłym, posłusznym psiakiem tylko... ciągle tak żałośnie patrzy jakby przepraszała, ze żyje. Caly czas mysle, jak one przezyla ostatnia zime na dworze. Ona ma strasznie delikatna siersc... Ja ogrzewam dom takim piecem jak kominek. Co sie dzieje kolo tego pieca patrz załączone zdjecia. Pozdrawiam Grazyna B [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/copyofimg0681.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7643/copyofimg0681.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/img0682jm.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5797/img0682jm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. A teraz z innej beczki; Pozdrowienia od Tośki jednej z pierwszych na tym wątku:) byl sobie psiak.... Witam Pani Agnieszko. Czy pamieta Pani Toske - czarna suczke ,ktora pojechala na wies pod Krakowem ? Jest miłym, posłusznym psiakiem tylko... ciągle tak żałośnie patrzy jakby przepraszała, ze żyje. Caly czas mysle, jak one przezyla ostatnia zime na dworze. Ona ma strasznie delikatna siersc... Ja ogrzewam dom takim piecem jak kominek. Co sie dzieje kolo tego pieca patrz załączone zdjecia. Pozdrawiam Grazyna B
  20. No masz rację Zuzka,ja tak miałam z Sesją,dobrze że trzymałam ten drugi dom który okazał sie super w zanadrzu. Choć pierwszy brzmiał idealnie w ostatniej chwili się wycofał i to jeszcze po tym jak sama zadzwoniłam potwierdzić adopcję:( Ja zawsze o zwierzakach opowiadam same najgorsze rzeczy i czekam na reakcję,proszę żeby przemyśleli decyzję i zadzwonili jeszcze raz,trochę się sami w ten sposób weryfikują:) Zuzka zapomniałaś że pomylona Sara też jeszcze do adopcji:)
  21. Oj Zuzka to też masz wesoło:evil_lol: U zwierzaków na razie cisza,czyżby dobra passa się skończyła? Mam nadzieję że nie i że to cisza przed burzą:)
  22. Koniec końcem Arik jest u mnie. Udało mi się podać mu tabletkę na robaki a zaraz razem z synem spsikam go od pchełek,załatwi to od razu sprawę jego zapachu. Gnojek jest mały,sporo mniejszy od mojej tymczasowiczki Lolki,wlazł w półkę w regale i smacznie śpi na ksiązkach mojego syna,pewno wkuwa wiedzę:evil_lol: Moja mafia bo dwu minutowym obszczekaniu nowego olała go totalnie,jednak koty się w nim zakochały,Arik ma przechlapane bo on leży a 5 kotów próbuje go namiętnie lizać:evil_lol: Arik lubi towarzystwo innych psiaków,mimo hałasu jakie zrobiło moje zoo przyjaźnie merda do wszystkich ogonkiem,koty też nie robią na nim wrażenia,ludzi widać że się boi a raczej im nie ufa,jednak złapany na ręce nie gryzie,ma większe zaufanie do facetów chyba bo mojemu synowi pozwolił do siebie podejśc bez większych ceregieli
  23. Pni wiedziała że Harry ma ogłoszenia na jej nr telefonu,więc pewnie adopcja z ogłoszeń :)
×
×
  • Create New...