Jump to content
Dogomania

Pola17

Members
  • Posts

    812
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pola17

  1. [quote name='justyna klimek']najlepiej na wielkopolskie - województwo duże i z transportem będzie łatwiej[/quote] po za tym łatwiej sprawdzic domki mam znajomych w całej wlkp :)
  2. Justyna błagam cie niech będzie juz piątek bo pan mi zyc nie daje :):diabloti::diabloti:pyta kiedy psiak przyjedzie mieli mu kupic legowisko ale stwierdzili ze nie a po co i tak będzie z nimi spał :loveu: miski ma chyba z 4 karma itp psiak bendzie w super domku oczywiście podpisze najpierw z panem umowę adopcyjną czy moze byc ona naszej org czy musi byc waszej ?
  3. czy ten szczeniak z czarnym pyskiem jest do adopcji ? chętnie zabrała bym kolejnego ale mam juz 4 psy i 3 koty wiec na razie musze przystopować czy ksiazeczka przyjedzie z psem chciała bym wiedzieć co pies dostał na co był szczepiony itp [quote name='Justyna Klimek']Tak, Raf ma książeczkę szczepień[/QUOTE]
  4. Zdjęcia doszły justyna co do rafa czy on ma książeczkę szczepień?
  5. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/40/sylwia29191338.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2595/sylwia29191338.th.jpg[/IMG][/URL] zdj z hotelu szczeniaki maja sie bdb
  6. Co do rafa to ludzie wiedza ze z psem trzeba pracować i choć nie mam czasu duzo pracy jest w Koźminie dla siebie czasu ja juz nie mam wcale ale i tak im w tym pomogę a po za tym to nie moja 1 adopcja psa i byle komu psa nie wydam [quote name='Agata69']Krzykoskie psy musimy wyadoptowywać ze szczególną kontrolą. Czy ludzie wiedzą , ze ten pies nie zna niczego poza Krzykoską posesją? To świetny pies z całą pewnościa, ale ludzie musza wiedzieć, że to pies , którego trezba będzie wiele nauczyć a to wymaga od nich zrozumienia sytuacji i wiele cierpliwosci. Justyna mam nadzieję, ze to poprowadzisz jak trzeba...[/QUOTE]
  7. oj tam :) mam nadzieje ze niedługo sie spodkamy :) poprosze o kilka zdj rafa jeszcze dla nowej rodzinki [quote name='Justyna Klimek']Strasznie Ci dziękuję! Dobra robota, cwaniaku :)[/QUOTE]
  8. heh super piesek wkoncu u siebie bendzie a historia zabawna witam chciał bym huska zaadoptować itp witam oczywiscie mamy kilka psów do adopcji czy mozemy sie spod kac w celu sprawdzenia domku oczywiście po przybyciu oj dla huskiej ten płot to min5 jak przeskoczy to możne jakiegoś innego psa tak oczywiście myślałam o was i udało sie cały czas myślę o was i nie tylko
  9. ok daj jej mój numer psa wydaje na umowę adopcyjna :) Sos dla zwierząt wiem ze palnuje do was wpasc p Ela a ja pewnie jak rzep przywlekę sie z nia w odwiedziny i pomóc
  10. cos słyszałam ze pani ela miała wpaść do was moze by wtedy zabrac psa >?yy zagadaj z nia prosze
  11. [quote name='Pola17']ok :)dom na 100%[/QUOTE] na pv dałam ci e-mail pani che psa nie mam do niej siły wiec przekazuje tobie kontakt do niej
  12. ok :)dom na 100% [quote name='Justyna Klimek']Sylwia, jeśli to już pewne, to dzwonię do Zbyszka i niech kombinuje transport[/QUOTE]
  13. piesek w kazdej chwili moze przyjechać dla nich nie ma problemu zawsze jest ktoś w domu
  14. dostanie go małżeństwo z 2 dzieci ale posiadanie zwierząt nie jest im obce widać ze dzieci choc małe to z zwierzakami delikatnie sie zajmowały maja świnkę i papuge oraz rybki rozmawialismy o nowym członku rodziny ok 2 godz i nie moglismy przestać rozmawiać są zachwyceni psiakiem psa moge odebrac tylko z szamotuł jestem nie mobilna a mam boi sie wyjazdów na poznań [quote name='Kava']O rany, ale genialnie.... Justyna ma racje, Raf jest nadzwyczajnym pieskiem .....kto go "dostanie" moze sie uwazac za szczesciarza.... kiedy, jak, i dokad? pare szczegolikow please....[/QUOTE]
  15. czy ma ktos możliwość przywiezienia pieska do nowego domu ? szamotuły woj wlkp
  16. Hey chyba Raf pojedzie DO NOWEGO DOMKU dom sprawdzony prze zemnie pies bendzie spał domu i biegał po ogrodzie
  17. myszka miki trzeba porozwieszać plakaty ale we Wrześni
  18. falp i flip powinni sie na zywac grubson i flejtuszek kochane psiaki
  19. [URL]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1123--Jogi--Dziadek/[/URL] możecie mi conw więcej napisać o nim chciała bym go wyciągnąć jesli sie uda :) jak sie zachowuje czy lubi psy kastracja szczepienia wiek itp
  20. a co z kotami maja juz dt ds ? czy szukamy czegos??
  21. co do odżywiania na wsi to polska ma jedne menu chleb z woda lub kasza w chlebem +pleśń chociaż ostatnio spotkałam chleb kasze i kilka zaiarenek kukurydzy z plesia
  22. witam dopiero wróciłam do domu całe 2 dni byłam u dzieciaków w kozminie mam zdjecia psiaków wysle jutro:)jestem strasznie zmęczona szczeniaki maja sie dobrze dostały wybieg dla maluchów biegają po trawce bawią sie psocą pełen wypas <oczywiscie sa straty zjedzony but obgryzione rece :) ale było warto
  23. witajcie dzis jade do naszego hoteliku porobię zdjecia szczeniakom od was i wysle justynie lub komus kto ma czas je powstawiać
×
×
  • Create New...