[quote name='AgnieszkaO']Jestem po rozmowie z rodzinami które adoptowały od nas maluchy w styczniu. Wszystkie zachwycone:)
Więc jeżeli uda się zorganizować fundusze na karmę i weta oraz przewieźć łobuziaka, możemy dać mu tymczas na 2-3 tyg. Ogłaszaniem, wizytami PA zajmę się sama oczywiście.[/QUOTE]
AgnieszkaO -JESTEŚ ANIOŁEM ;))))))))) , DZIĘKI BO SPAĆ NIE MOGŁAM PRZEZ TEGO MAŁEGO.