Mam klatke dziś doszła i problem jest długa nie zmieści się w aucie ....Musze coś wymyśleć ale będzie ciężko , musi mój tż zrobić mi na działce to znaczy zabić dziure w drzwiach do kotów żeby pies nie uciekł jak się złapie ,,, tylko nie wiem jak ją tam zawiozę do znajomej do samochodu nie wejdzie .....