-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Faflok']Ciężko będzie zorganizować jakiś transport na czwartek, może ze schronu we Wrocławiu? Tam jest teraz 7 sztuk, w tym dwa psy podobne do Metra. Nawet 2 słodkie sunie ok roczne.[/QUOTE] będzie przystanek we Wrocławiu, ale to już pytajcie się angie...:) -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Metro miał jechać w ten czwartek. Ammoniue (o ile dobrze napisałam nick) miała się pytać angie, czy jakiś spaniel może jechać za niego... -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
kasumi replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206698-Ma%C5%82y-grzeczny-piesek-dla-starszej-pani-cz%C4%99stochowa-i-okolice[/url]. może tu wrzućcie Ulkę? :) -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']W więc jednak! Super! :multi: No to teraz trzeba poszukać innego spanielka, który zamiast Metrusia pojedzie do Niemiec. ;)[/QUOTE] ogółem fajnie, ale szkoda, że dowiedziałam się dopiero dzisiaj. bo p.Ilona (angie) już powiedziała tym ludziom, że Metro jedzie do nich...:( -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
kasumi replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
mogę pomóc w allegro jeśli jeszcze nie ma... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
zgadnijcie który to nasz Maniek :D [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3716/p1030266u.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3380/p1030287y.jpg[/IMG] -
Młoda suczka Po sterylce szuka domu. Ząbki k/Warszawy.
kasumi replied to szybszy_od_dylizansu's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/niezwyklej-urody-kropka-roczna-sunia-szuka-domu-i1581914453.html[/url] zrobiłam takie, ale nie jestem z niego zadowolona....nie mam czasu robić innego....może ktoś ją zauważy...... -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
:) we wtorek pojadą razem z Nutką do DT do AnnyA, a potem w czwartek do Rudy Śląskiej, Wrocław /na konsultacje z Nutką i jeszcze jednym psiakiem/, a potem do Niemiec :) -
DOLAR po wypadku z amputowaną łapką szuka domu
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nina Michnik']Już po mordce widać, że kochana psina, podnoszę wątek, trzymam kciuki[/QUOTE] oj tak...on bardzo kochany jest :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[SIZE="5"]UAKTUALNIONE...[/SIZE] nareszcie....siedziałam kilka h, żeby te wszystkie wątki przekopać....i tak brakuje mi kilku...+ ja jeszcze muszę zrobić teksty do kilku następnych psów. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206572-Radomski******-do-og%C5%82aszania!-W%C4%85tek-informacyjny!!!-POMOCY-W-OG%C5%81ASZANIU!!!?p=16760471#post16760471[/url] -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
kasumi replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Czy astor ma jakiś tekst do ogłoszeń? bo zbieram wszystko na jeden wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206572-Radomski******-do-og%C5%82aszania!-W%C4%85tek-informacyjny!!!-POMOCY-W-OG%C5%81ASZANIU!!!?p=16760022#post16760022[/url] -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
jaki jest tekst do ogłaszania Maxa? Aimez...miałam się o niego spytać, ale jak wpadam do schronu to jest milion innych spraw...:( -
DOLAR po wypadku z amputowaną łapką szuka domu
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[quote name='angie271295']Czy Dolar jest jeszcze w schronisku i jaki jest jego stan?[/QUOTE] ogółem jest w schronie, ale na świta wziął go pracownik schronu...z tego co widziałam, to z łapka się goi, on zazdrośnik - piszczy jak głaskam innego psiaka :) -
[quote name='Asia & Ginger']:multi: :multi: :multi: Teraz przed samymi świętami ogromny ruch się zrobił i ludziska kupuję cegiełki. To chyba taka przedświąteczna atmosfera się udzieliła. :p A czy Monika, która miała wziąć Nutkę na DT i Marlena, która miała wziąćc Metrusia wiedzą już o tym co tu się dzieje?[/QUOTE] nie mam pojęcia...ja nie mam do nich numeru...mam nadzieję, że czytają wątek :) i tak bardzo, bardzo im dziękuję za zaoferowanie DT :)
-
[quote name='Felka z Bagien']Jak nie rozumiesz, to sobie go przeczytaj raz jeszcze, albo kilka razy, DOKŁADNIE ZE zrozumieniem, bo to jest bardzo MODNE na dogomanii określenie. Przeczytałam dokładnie posty i nikt nie musi mi tłumaczyć o co chodzi.Wyślecie psa do Niemiec, będziecie tam jeździć i relacjonwać, jak sunia się miewa.[/QUOTE] Przeczytałam i dalej nie rozumiem...Co mnie to obchodzi, co będziesz robić jak będziesz miała x lat??? "Jak będę miała 80 lat,to też będę szukała psa starego" Nie zamierzam robić z tego wątku śmietnika i nie będę z Tobą rozmawiać w taki sposób. Dobranoc.
-
[quote name='Felka z Bagien']Skoro wiesz,że handlują w Niemczech psami, to dziwi mnie,że zadajesz to pytanie. Jak będę miała 80 lat,to też będę szukała psa starego.Poproszę kogoś, za drobną opłatą żeby mi takiego znalazł.Czy widzicie coś w tym złego?[/QUOTE] Nie rozumiem Twojego wpisu. Lepiej przeczytaj DOKŁADNIE jeszcze raz, kilkanaście poprzednich postów...jakoś nie mam ochoty tłumaczyć po raz x to samo, aż mnie brzuch rozbolał. Dobrej nocy...
-
a właśnie, jako, że Nutka ma kasę to wspomożemy w leczeniu...itp. Ponad to będzie spadek po Metrze... Dzisiaj po rozmowie z Ammounie tak głośno się zastanawiałam [B]dlaczego nie ma rozgłosu na wątku METRA chociaż też jedzie do Niemiec do DS?????[/B] zastanawiające, że tylko Asia napisała..... EDIT: a tak w ogóle kochani, [COLOR="blue"]Wesołych i SPOKOJNYCH Świąt Wielkanocnych :)[/COLOR]
-
Młoda suczka Po sterylce szuka domu. Ząbki k/Warszawy.
kasumi replied to szybszy_od_dylizansu's topic in Już w nowym domu
piękność :) mam nadzieję, że jutro wystawię jej allegro :) niestety nie mogę zafundować wyróżnionego, ale na normalnym też powinno być zainteresowanie :) jest cudowna :loveu: -
[quote name='Felka z Bagien']Wiesz nie przekonałaś mnie.I nic co tutaj na temat napisałaś nie przekonuje mnie i jestem pewna, że nie przekonuje osób , które są sceptyczne co do zagranicznych adopcji. Myślę,że powinnaś napisać to, o co prosiłam.Czy widzisz jakieś przeciwskazania? Sorry, ale o jakim majątku ty piszesz,czy to znaczy ,ze Angie za adopcje bierze pieniądze,zarabia na tym?Wytłumacz to, bo zabrnełaś za daleko! Co to znaczy,że ty się nie musisz tłumaczyć?Musisz![/QUOTE] Lepiej czytaj NORMALNIE...Niektórzy w Niemczech handlują psami, gdzieś to czytałam..., ale PO CO ktoś ma kupować starą, wyniszczoną psinę, która wymaga leczenia????! Nie wydaje Ci się, że ktoś kto bierze na swoje utrzymanie starego, schorowanego psa chce mu pomóc??? Jak wiesz śledzę wątek westki od Arktyki i wprowadzasz tu taki sam zamęt...dokładnie to samo.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
kasumi replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Journey']Co stało się z Kajem? :( Te święta są strasznie pechowe................................ kolejna tragiczna wiadomość dzisiejszego dnia........[/QUOTE] zgadzam się te święta są okropne...normalnie same nieporozumienia itd.... -
[quote name='Felka z Bagien']To może Agni, sama zaprezentuje tu na Dogo swoje osiągnięcia w ratowaniu psów z Polski.Będzie nam to łatwiej zweryfikować i nie ma się o co obrażać. Nie wystarczy napisać :"uratowałam Burka z podwórka", trzeba jeszcze napisać: kto to widział, na czym ta pomoc polegała....no bądźmy dorośli. A Agni niepotrzebnie się unosi,że od 27 lat, jak pisze niewiele się Polsce zmieniło, ale przecież ona nadal myśli po polsku, sprzed 27 lat.Koszty leczenia i utrzymania Nutki w Polsce są znacznie niższe niż w Niemczech.Opiekę weterynaryjną mamy na coraz wyższym poziomie, więc może, jeżeli Agni, tak bardzo leży los suni na sercu postara się o tzw. adopcję wirtualną,sponsoring lub Bóg wie co jeszcze. Eeeh...[/QUOTE] Ale Angie -w pewien sposób- ZAADOPTUJE Nutkę, już wielokrotnie było pisane, że Agni bierze ją na DOŻYWOTNI TYMCZAS, czyli trzyma ją u siebie,ogłasza, leczy....jeżeli w międzyczasie znajdzie się odpowiedni dom dla Nutki to ją wyadoptuje...proszę, czytaj powyższe posty!!!