Jump to content
Dogomania

wolfgang

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

wolfgang's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. chodziło mi o linkę szyjną stake-out'u. Ostatnio zerwała karabinek ze smyczy bo wbiłam szpile i założyłam smycz i odeszłam coś robić innego na podwórku. a suka tak się szarpała że karabinek się zerwał...... Jak ją podpinam pod stake-out gdzie są inne psy przez 10 min ok potem powtórka z rozrywki a jak jest pies obok to łapie za nos albo uszy:-( Jutro miałam zamiar sprzątać auto i chciałam ja zabrać ciekawa jestem jej zachowania... mam jedną myśl a jakby dać jej jakąś łamigłówkę tzn zabawkę konga lub butelkę w której będzie trochę karmy.... sama nie wiem:roll:
  2. Właśnie jak stoję koło niej to ona skacze próbuje położyć mi się na nogach i nawiązać jakiś kontakt.....Ale ja się odwracam i nie zwracam uwagi (olewam)ale ona też po pewnym czasie dostaje swojej szajby i zaczyna od nowa wyć...... Mam pytanko Jakiej długości są linki szyjne?
  3. Witam Mam problem z moją suczką gdy jest na treningu i jest na stakeu . i ja odejdę od niej na 2 metry to zaczyna wyć w taki sposób jak by ją ze skóry obdzierali, i prowadzi to do nie przyjemnych sytułacjii tzn ja trenuje czasem bardzo wcześnie i gdy zapinam ja na stake out i wracam np po kask pies zaczyna przeraźliwie szczekać co nie podoba się moim sąsiadom i prowadzi do nie przyjemnych ekscesów ... reaguje na jej zachowanie mówię Fe! , Niewolno!! ale to nic nie daje a wręcz bardziej ją nakręca.... Proszę o pomoc I z góry dziękuje:)
×
×
  • Create New...