[quote name='Bejkowa']Dzięki :P W tym tygodniu jeszcze do nich napiszę. Ejj , czemu w ogóle sprzedajesz ten różowy kombinezon ?[/QUOTE]
hmm jakos wydał mi sie niepotrzebny, ale w ta zime ma pierwszy raz łysy brzuch i na rzie jeszcze go chyba zatrzymam
[quote name='Ewa&Duffel'][B]Justyna, [/B]super Doti wygląda w tym AD w trampki ! Bardzo jej pasują :) Robaczki też fajne ;)
No i gratulujemy plaffy :cool3:
[/QUOTE]
:):):)
[COLOR=#ffffff].......[/COLOR]
Dzieki, nasz komplet testowy jest już w drodze, tymczasem mam dla was wspomniane juz AD i ogarnietego specjalnie na tą okazje psa;)
[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/400214_284718471645959_293100520_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img846/2310/dsc2220kopia.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img818/4913/dsc2224kopia.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img441/3186/dsc2226kopia.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img109/7092/dsc2225kopia.jpg[/IMG]
AD trampki, jestem bardzo zadowolona :)
[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/400214_284718471645959_293100520_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img846/2310/dsc2220kopia.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img818/4913/dsc2224kopia.jpg[/IMG]
I AD robaczki, odkupione od Lucky :)
[IMG]http://imageshack.us/a/img441/3186/dsc2226kopia.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img109/7092/dsc2225kopia.jpg[/IMG]
[quote name='Aleksandrossa']Dziękujemy :loveu:
Kurcze, wybrałabym się z młodym do Wawki na jakiś psi spacerek ale brak czasu :shake:[/QUOTE]
wybierz się :D też bym się chciała jakos 'rozerwac' w sobotę;)