[quote name='Sayrel']czadowa:) takiego jeszcze nie widzialam
ale z husky to chyba niewiele ma[/QUOTE]
pierwsze skojarzenie bo nosek ma taki brązowy a w okolicy dużo Haskich ale pewnie masz racje. Zrobie jak radzicie.
Witam,
oddam w dobre ręce sunie kundelkę - wygląda jak mały lisek:-). Piesek młodziutki ma częsciowo mleczne zęby - bardzo przyjazna idealna do ułożenia. Ogromny pieszczoch. Wg nas jest to mieszaniec husky ma podobny nosek i oczka. Na krótkich łapkach z dłuższą sierścią. Pilnie potrzebuje ciepłego domku i dużo miłości.
Piesek przebywa obecnie w okolicach Suwałk niestety nie mam możliwości przygarnięcia go do domku z uwagi na obecność suczki. Bez problemu przywiozę pieska do Warszawy.
Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu!
Kontakt: 502 705 731
adres email: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0d58ac][email protected][/COLOR][/EMAIL]
badz poprzez allegro [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1291420725[/URL]
[IMG]http://i51.tinypic.com/2rx9z42.jpg[/IMG]
[IMG]http://i51.tinypic.com/9bgh2e.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/2a4srnm.jpg[/IMG]
[IMG]http://i51.tinypic.com/1zqx0cw.jpg[/IMG]