Jump to content
Dogomania

Adrianna

Members
  • Posts

    82
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Adrianna

  1. Super psiaki :) Dzięki za grtulacje ;P
  2. Obiecuję w weekend nafocić. Słowo harcerza :)
  3. [quote name='misia93']Co do psa przy budzie... To jest pies mojego wujka, niestety każda próba przemówienia mu do rozsądku kończy się słowami: to mój pies! Jak tam przyjeżdżam to staram się jakoś mu pomóc, przywożę koce (które gdzieś się potem 'same' gubią:angryy:) daję mu wody ale niestety jestem tam kilka razy w miesiącu. :shake: szkoda mi psiaka...[/QUOTE] Musisz się przygotować, że zdjęcia tego typu nie spotkają się z uznaniem miłośników zwierząt :( Spróbuj coś zrobić, to piękny i jak się domyślam młody psiak, szkoda jego życia... Pierwsze foto kota mz. jest za bardzo 'z góry', a drugie nie podoba mi się, bo razi zwykłością, kadr i tło też drażnią.
  4. Ja korzystam z GIMPa, ma wszystkie potrzebne opcje i zajmuje mało miejsca. jestem zadowolona
  5. [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=7]Znaleziono!!![/SIZE][/FONT][FONT=Georgia] [/FONT] [LEFT][FONT=Georgia][SIZE=5]Dnia 16.03.2011 r. w okolicach Buska-Zdroju (świętokrzyskie) znaleziono sukę w typie rasy husky. Sunia ma ok. 3 lata, jest biało-popielata, znaki szczególne to charakterystyczne dla haszczaków kolorowe oczy. Prawe jest brązowe, lewe błękitne. Jest bardzo potulna i ufna. [/SIZE][/FONT][CENTER][LEFT][FONT=Georgia][SIZE=5] Pilnie szuka domu!!![/SIZE][/FONT] [/LEFT] [SIZE=5] [/SIZE][IMG]http://images38.fotosik.pl/720/bfa8bf164efd81degen.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eb072f12e9f0d22a.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/726/eb072f12e9f0d22agen.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  6. [quote name='Avaloth']Adrianna fajny psiak, a zdjęcie.. takie zwykłe jak dla mnie. Ja bym przesunęła kadr w lewo i dół, tzn ucięła niepotrzebnej szyi a zostawiła trochę więcej przed i pod psem. [/QUOTE] Faktycznie, za dużo szyi, fajna sprawa z tym wątkiem, bo sama bym nie zauważyła. Dzieki :) *** Mysza fajna, zakochana jestem w tym zdjęciu nr 513 z Twojego fbl !
  7. [quote name='Luzia'] w górę? To bym musiała pysio uciąć? Dzięki :)[/QUOTE] Łojeje, zakręcona jestem, chodziło mi raczej, o kadr w dół, bo bródka sie troszke ucięła, a na górze dużo 'luzu' Pardon :)
  8. Przybłąkana sunia w typie haszczaka: [IMG]http://wd1.photoblog.pl/np1/201103/0B/89524690.jpg[/IMG] Co sądzicie?
  9. Świetne ;) ! Ale się Jakier zmęczył, świetne foto z jęzorkiem ;P
  10. W pierwszym kadr w górę i ja bym wutarła bródkę psince. Drugie fajne :), a w trzecim byłooby fajne ujęcie, ale gdybyś zrobiła foto nie z dołu, tylko prosto na pychol .
  11. DZiewczyny, chodzi wam forum MP?
  12. dzięki :) Powrzucam więcej, jak znajde czs, ale już niedługo :)
  13. [quote name='NightQueen']dzięki po prawej była moja ręka która musiała trzymać pokrywkę, żeby nie spadła na mysz ;)[/QUOTE] To ulga, bo jak zobaczyłam foto, to wyobraziłam sobie klapę-gilotynę:eviltong: Świetnie sie komponuje róż z białym futerkiem :)
  14. Jesteśmy, jesteśmy. Mój obecny avatar z znanym wam serwisie czyli Brutus letni: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/27507784b1d14aaf.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/692/27507784b1d14aaf.jpg[/IMG][/URL] A to całkiem świeże zdjęcia wysłane na konkurs do tematu SKOK :P [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/63687e35b67a7bcb.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/683/63687e35b67a7bcb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fcaac7f4e8e21d93.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/691/fcaac7f4e8e21d93.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='kaskaSz'];) [URL=http://img24.imageshack.us/i/img0684xs.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4016/img0684xs.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Gadzina zlewa sie z tłem, u poprzedniczki wyglada fajowo na czarnym tle ;) Poza tym (kaskasz) łebek jest slabo zaostrzony i fajniej wyglądałoby nie z profiliu
  16. Aj potrafi, potrafi ;) [IMG]http://i55.tinypic.com/2njdq1x.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/24eyovs.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/1zqgi80.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/amote.jpg[/IMG]
  17. [quote name='mychaaaaa'][url]http://i51.tinypic.com/71kb4h.jpg[/url] Ada, to tło to ściana czy podrasowane w photoshopie? Bo im dłużej patrzę, tym bardziej nie wiem ;)[/QUOTE] Ściana, śliwka węgierka z Dulux'a :)
  18. Śliczności :loveu: kocham molosy :evil_lol: Fajne fotki, będę lookać ;)
  19. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7f6322b1e2381db2.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/515/7f6322b1e2381db2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c0089c07396516fb.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/356/c0089c07396516fb.jpg[/IMG][/URL] Łatek -sprinter z piłeczką ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fb1234c4d4b24475.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/521/fb1234c4d4b24475.jpg[/IMG][/URL] Chłopaki się kochają :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c899bc928116822d.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/521/c899bc928116822d.jpg[/IMG][/URL] Jedziemy! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf810228a7beb372.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/514/cf810228a7beb372.jpg[/IMG][/URL]
  20. jaki twarzowy kubraczek :)
  21. Dziękujemy za komplementy :) I zgodnie z Waszymi życzeniami kolejna dawka zdjęć: To z tegorocznej zimy, zabawa burków: [IMG]http://i54.tinypic.com/30u3af6.jpg[/IMG] Spacer Łatka ;) : [IMG]http://i54.tinypic.com/313j7gj.jpg[/IMG] Brutusowy niuch: [IMG]http://i52.tinypic.com/6dvclg.jpg[/IMG] Łatek w roli Tap Madl xD: [IMG]http://i51.tinypic.com/71kb4h.jpg[/IMG] I Brutunio: [IMG]http://i51.tinypic.com/vxdxsi.jpg[/IMG]
  22. To dogo jednak dobreee, tyle fot w jedym wątku :) Piękna!
  23. No wreszcie kilka fot widzę ;) Ślicznie
  24. [LEFT][CENTER][FONT=Impact][SIZE=7][COLOR=sienna]Brutus[/COLOR] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Brutus urodził się 16 XII 2001 roku. Jest z nami od 14 II 2001 roku. (Walentynki :loveu:) Został kupiony z pseudohodowli pseudoowczarków pseudokaukaskich z powodu niewiedzy. Niestety. Jest psem baaaardzo przywiązanym do opiekunów, nie sprawia kłopotów, z wielkim poświęceniem strzeże podwórka i domowników, dogaduje się z młodszym 'bratem' Łatkiem. Choruje na dysplazję stawów biodrowych, ale oprócz tej molosowej przypadłości jest zdrów jak ryba (odpukać). Zna podstawowe komendy i ciut więcej, nie szkolę go już, bo nie jest najmłodszy i nie chcę go nadwyrężać.[/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://wd2.photoblog.pl/np1/201012/67/82161101.jpg[/IMG] [/CENTER] [URL="http://www.photoblog.pl/puzzelka/82161101"][IMG]http://s.photoblog.pl/img/blankthumb.gif[/IMG][/URL] [SIZE=7][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][CENTER][CENTER][FONT=Impact][SIZE=7][COLOR=black]Łatencjusz[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Łatek urodził się 13 X 2007 roku (miesiąc i rok na pewno się zgadzają, dzień został oszacowany). A trafił do nas 19 XII 2007 roku. Jego poprzednia pani, chciała oddać go do schroniska tłumacząc się piędziesięciomaczterema metrami kwadratowymi . W każdym razie jesteśmy wszyscy happy z takiego obrotu sprawy :megagrin:. Przed Łatkiem był Toffik. Mały podrostek, którego prawdopodobnie ktoś nam podpierdzielił z podwórka (brama była zamknięta, więc nie uciekł sam). I wtedy właśnie nawinął się Łatek. Zadzwoniła pani z ogłoszenia, że ma psa zgodnego z 'rysopisem'. Nie był to Toffik, ale był to Łatek, zwany przez nią Bobikiem:???: . Jak dla mnie Bobik to ostanie imię dla takiego psa. Łatek też nie brzmi oryginalnie, ale tak się przyjęło i tak zostało, a wszystko przez czarne plamki na ryjku. Żeby jednak nie było całkiem banalnie ma na imię Łatencjusz. Zwany jest też Dżambi'm (cholera wie dlaczego), Roofi'm i Farfoclem, ale to od parady, żeby nie zatracił swojego prawdziwego 'ja'. Bardzo szybko się uczy, zna dożo sztuczek, opanował podstawy, trenujmy dogfreesbe. Temperamentnie odpowiada rasie Border Collie, jest wierny i cholernie aktywny. Lubi pływać :razz: Jak widać na załączonym obrazku, Łatek ma krótki ogon. Z takim się urodził, nikt mu go nie kopiował :eviltong:. Jest po kastracji.[/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201005/AA/67067280.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT]
  25. [quote name='Korenia']Prześwietlony nie jest ;)[/QUOTE] To gafę walnęłam:eviltong: Wiecie może jak ze zdjęcia zobaczyć 'exif' na photoblogu jest taki przycisk, a poza tym, to nie za bardzo wiem, bo np. tego kotka chciałabym zobaczyć
×
×
  • Create New...