Z transportem nie będzie problemu, bo jeżdżę sama, ale koniecznie je ogłaszajmy !!! A ja nie umiem :oops:. Nauczyłam się wstawiać zdjęcia, mam nadzieję, że widać ??? TZ powiedział, że udźwignie jeszcze szczepienie ich, choć minę miał z tych ..."lekarz kazał potakiwać"... Zmartwiłaś mnie tym, że w Lipsku nie złapano psów. Ja po weekendzie robię podejście pod łapanie dzikiej suni - bardzo bym chciała aby się udało, bo przy najbliższej cieczce będzie w ciąży ... :shake: i kolejne bidy gotowe ...