[quote name='agamer']No to co ty na to, żeby same się gdzieś przejść? tak zeby spokojnie spuścic psy ;)[/QUOTE]
To już ustaliłyśmy :)
[quote name='kalyna'][URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/h027.jpg[/URL] ale on śmiesznie siedzi :lol: i na nim niewiarygodnie wielki się wydaje na nim ten kaganiec....[/QUOTE]
Wielki, ale to dobrze :D
[quote name='deer_1987']i co zdecydowalas sie juz? :)[/QUOTE]
Tak, jedziemy :)
Niestety, zdjęc nie ma. Będą prawdopodobnie jutro