w okolicach Kielc obok mojego domu oszczeniła się bezdomna suczka. Miała 5 szczeniaków 1 psa i 4 suczki. Udało mi się wydać 3 psiaki. Niestety 2 z nich nadal nie mają domu. Mają czarne pyszczki i są rude. Mają już miesiąc będą to małe pieski. Nie wiem co mam robić zwłaszcza, że nadchodzi zima dokarmiam je ale nie wiem co zrobić z suczką i jej szczeniakami. Myślałam żeby wysterylizować tą dużą suczkę bo jeśli będzie miała kolejne małe pieski to nie wiem co zrobię a nie mogę przejść obok czegoś takiego obojętnie. Jeśli byłby ktoś zainteresowany pieskami proszę pisać. Proszę także o rady jak mogła bym im pomóc.