Witam dzisiaj rano znalazłem młodą sukę mieszańca. Suczka wygląda na spokojną jest bardzo przyjazna. Znalazłem ja na przystanku w Zabrzu- Rokitnicy zaczęła chodzić za mną i piszczeć wziąłem ją do domu i nakarmiłem. Póki co mam ją u siebie. Niestety mieszkam w bloku sam i pracuje na zmiany , wiec nie mogę jej zapewnić opieki.Chciałbym jej znaleźć dobry dom. Czy mógł by mi ktoś pomóc ?? Zamieszczam zdjęcia poniżej.
[URL]http://img691.imageshack.us/img691/4519/dsc00501pc.jpg[/URL]
[URL]http://img829.imageshack.us/i/dsc00480u.jpg/[/URL]
[URL]http://img838.imageshack.us/i/dsc00502y.jpg/[/URL]