Ser kozi średnio lubię to przez ten charakterystyczny zapach, oscypki też średnio mi wchodzą a to głównie prze dużą słoność. Należę do osób które nawet frytek nie solą więc sami rozumiecie.
[quote name='lourdnes']Ja mysle ,ze właściciele szybko przywrócą porządek w psim towarzystwie;)[/QUOTE]
Tam się nie dzieją jakieś krwawe sceny, Kasia się śmiała tylko, że to mali terroryści są.
[quote name='jamnicze']A z jakimi psami zamieszkały?[/QUOTE]
Z labradorką a jeśli chodzi o chłopaka to nie pamiętam jaka to rasa.
[quote name='lourdnes']Ja mysle ,ze właściciele szybko przywrócą porządek w psim towarzystwie;)[/QUOTE]
Tam się nie dzieją jakieś krwawe sceny, Kasia się śmiała tylko, że to mali terroryści są.
[quote name='jamnicze']A z jakimi psami zamieszkały?[/QUOTE]
Z labradorką a jeśli chodzi o chłopaka to nie pamiętam jaka to rasa.
Tylko u Piny już było widać stały kieł co lepsze już po zabiegu, nikt nie dawał gwarancji, że kieł wyrośnie prosto. Jak potem stwierdzono trochę późno został usunięty:angryy: no jacho od 2 tygodni nikt nie chce ze mną gadać a tu nagle, że za późno. Na moje szczęście po usunięciu mleczaka kiełek sam ładnie się cofnął
Za to mośki są w hotelu lub raczej rodzinie zastępczej. Wczoraj zapoznały się z 2 psami właścicielki i Jogi postanowił ja tu rządzę i będę górował na kanapie (a w domu taki pantofel pod Piną). Biedne psy są terroryzowane we własnym domu przez rudą bandę.
Może być Piątek jak Gosi pasuje ja się dostosuje i tak jestem w domu:p. Mam tylko mniej dobrą wiadomość niestety nie będzie jeszcze siatki na naszym ogrodzeniu ale damy radę.
Moje mają do wyboru bufet łąkowy głównie ptasi: łabędzie, 2 rodzaje kaczek,czaple, kuropatwy i bażanty,
A z większych frykasów stadko sarninki najwięcej naliczyłam 9 sztuk. No jeszcze pogonić zająca na polach lub od biedy kota:eviltong:
[quote name='Savannah']: Piękne te szablony Cienka! Może dało by sie dostawe do Poznania zrobić? ;))):cool3:[/QUOTE]
Savannah z tym nie ma problemu(nawet fakturę możemy wystawić jeśli potrzebujesz) nawet szkoda, że dopiero piszesz bo jestem jutro w Poznaniu. Wracam w środę możemy wtedy wrócić do tematu.
Mnie Pina kiedyś głowę do słoika włożyła i z pełnego zrobiło się połowę (zanim się spostrzegłam) część wysypało się wszędzie, część zjadła a część oblepiła jej głowę. Było to coś takiego wkładała głowę do słoika i prychała wyjmowała brała oddech i znowu głowa do słoika.
Jogi jest już duży ale nadal śpi z misiem
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8333/dsc0266b.jpg[/IMG]
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8333/dsc0266b.jpg[/IMG]
[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3771/dsc0267y.jpg[/IMG]
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4553/dsc0262e.jpg[/IMG]
[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7703/dsc0263fe.jpg[/IMG]
8,73 za kwadraty, 13.53 za okrągłe + jakieś 8,5 przesyłka listowa polecona. Jestem na wystawie w Dobrym Mieście więc jak masz kogoś znajomego co się tam wybiera to odpada przesyłka.