Jump to content
Dogomania

kiniaaa

Members
  • Posts

    1256
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kiniaaa

  1. Foszek musi być! Pani tak długo nie przychodziła... Słodko śpi królewicz mały :loveu:
  2. dobrze że nisko macie balkon... z większej wysokości mogłoby zakończyć się tragicznie może lepiej pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu na balkon (np siatka) ? przezorny zawsze ubezpieczony :eviltong:
  3. [quote name='Saththa'] Pani stwierdziła, że on nie zaczepiał do zabawy tylko się bał go i dlatego go podszczypywał :o Pacłam ogólnie o ziemię, zawołałam psa... [/QUOTE] A takie teksty to są najlepsze, co tam jakiś psi język, mowa ciała, właściciel i tak wie swoje :lol: Wychodzi na to, że ja jakaś dziwna jestem, trzymam mojego na krótkiej smyczy, nie spuszczam luzem. Mój pies też jak na yorka dziwny, nie jazgocze (nigdy nie zdarzyło się!), nie podgryza, nie podbiega. Ba, nawet bawi się z amstaffami, labkami, sznaucerami, spanielami, z kundelkami dużymi i małymi. Nie no naprawdę dziwni jesteśmy :evil_lol:
  4. [quote name='Koreksonowa']Jak Korczysław był mały i uroczy (teraz zostało samo "i") spotkalismy kiedyś na spacerze trzech zapaśników wracających z treningu. Wielkie chłopiska, jak dęby. Minęliśmy się i idziemy dalej aż nagle... co słyszę za plecami? "jeeeej jaki fajny piesek, titi, titi, tititititi"... PS [B]Aleksandrossa[/B], skąd masz kopię mojego psa?:D[/QUOTE] U mnie podobnie często bywa, idzie grupka napakowanych koksów, wożą się, a tu nagle do mojego: "ale słodki, ojejjjjj" mlaskanie, wołanie... Rozbraja mnie to :eviltong:
  5. Nie wiem gdzie napisać więc piszę tu. Wy narzekacie na natarczywe yoreczki bez smyczy, a ja właścicielka yorka będącego zawsze na smyczy, który ma dużo psich kolegów też sobie ponarzekam :evil_lol: Idzie facet z pseudo miniaturką yorka. Na widok mojego normalnego rozmiarów jak na tą rasę psa(3kg) prawie gubił buty uciekając ze strachu. Mówi do psa zniechęcając go do kontaktu z moim, pies ogon w dole... na chwilę pozwolił się powąchać (maks 2 sekundy) i pies miał ogon w górze, merdał nim. Koleś chyba nie uznał to za znak radości, bo natychmiast zaczął szarpać psa w drugą stronę, dosłownie go przyduszał :roll: Sam wyglądał na totalnie zakompleksionego i wyobcowanego, chyba z psa chciał zrobił to samo... strasznie mi żal tego psa który nawet nie mogę obwąchać się z innymi, o zabawie już nie wspominając... no bo skoro zaczął uciekać na widok mojego yorka to co zrobi jak spotka amstaffa? psa na ręce i sprintem do domu?! A co do chamstwa, to mnie najbardziej wkurzają psy samopas, akurat u nas to tylko duże psy. Nie raz muszę wrzeszczeć do ludzi żeby zabrali swoje psy (zazwyczaj są to te same osoby). Co prawda jest też kilka psy biegających bez smyczy, ale totalnie przyjaznych i zawsze posłusznych. Szkoda tylko, że tych właścicieli yorków podgryzaczy, czy podbiegaczy, które opisujecie jest tak dużo, że istnieje pewnie stereotyp... Niemniej jednak ja na szczęście się do niego nie zaliczam, mam yorka i chow chowa i w sytuacjach spacerowych traktuję je tak samo, bo [B]nieważne czy idę z dużym czy z małym psem-zachowuję się w taki sposób, w jaki chciałabym żeby zachowywali się inni psiarze. [/B] Oby normalniejszych właścicieli yorków przybywało, co by obalić ten paskudny stereotyp :eviltong:
  6. kiniaaa

    Aksa i Tofi

    [url]http://img687.imageshack.us/img687/3626/1000991mi.jpg[/url] genialna fryzurka :loveu: :lol: trzymam kciuki za Twoje zdrówko ;)
  7. [quote name='*Jot*']Hej Wera !! Pączek zjedzony bo fotek nie ma :cool3: :mad:[/QUOTE] Wera chyba faktycznie Pączka zjadła, bo nie chce nam się na oczy pokazać :placz:
  8. wpadamy z rewizytą :multi: fajny psiak, pocieszną mordeczkę ma :) widzę, że trenujecie, fajnie wam to wychodzi, także życzę samych sukcesów w dalszych treningach :eviltong:
  9. kiniaaa

    Aksa i Tofi

    Skoro już udało się wstawić fotkę, to czas najwyższy na więcej :diabloti: :evil_lol:
  10. cze Daria :multi: ale dziewuszki się wylegują na działeczce, jak im dobrze :loveu: ja też chcę :lol: a te żaby to nie wiem co robią... pozostawię to bez komentarza :eviltong:
  11. kiniaaa

    Aksa i Tofi

    Musisz wkleić linka w takiej postaci: [img]link[/img] [img]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/crqq7o2yrytstjmpefcsyfmhtgqgrjad2m6uym6kfi/100_0742.JPG[/img] a tak w ogóle to hej :)
  12. [url]http://img696.imageshack.us/img696/1636/dsc0444un.jpg[/url] Kenio niczym arabski pies hihi :lol: słodki jest jak zawsze :loveu: a kiełki skoro są już podwójne to na pewno nie wypadną, radzę jak najszybciej umówić się na rwanie bo te stałe kiełki mogą być przez to krzywo wyrośnięte ;) przeciągajcie się dużo sznurem, może się uda rozbujać zębole i na głupim jasiu uda się rwać ;)
  13. [quote name='kalyna']:D to mój patrzy jak najszybciej pluszaka rozebrać na pierwsze części :D chociaż czasami mi piłkę przynosi :) a co w legowisku spać nie będzie to nie... :roll:[/QUOTE] mój takie zwykłe też w kilka minut psuje :razz: mimo że to przecież taki mały pies... ale od 2 miesięcy ma łosia pluszowego z trixie i o dziwo żyje (piszczałka wysiadła jedynie) no jasne legowisko to ostateczność ;p
  14. [quote name='kalyna']ja wolałabym, żeby Ciapek znosił mi do łóżka zabawki a nie kości... czasami z kilku dni, które gdzieś sobie schowa, bo jak głód go dopadnie, aby miał jak go zwalczyć :roll:[/QUOTE] kości też są znoszone, ukradkiem zakopuje mi pod kołdrę, a jak się kładę i czuję coś pod plecami to już wiadomo kto nabroił :eviltong: minimum z jednym pluszakiem musimy spać bo jak go wywalam to on przynosi... i tak za każdym razem... nie zaśnie bez pluszaka, trochę jak dziecko :eviltong:
  15. Piękny ogród:) Można beztrosko w takim wypoczywać :) Mejsule a wy coś dawno do nas nie zaglądałyście, także zapraszam :lol:
  16. widzę że Bobi w legowisku ma istne przedszkole :) ja to mam przedszkole w łóżku jak Antoś mi na wieczór naznosi zabawek i muszę wszystkie wyjmować :P
  17. [quote name='Marta195']Oto link do galerii: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208367-Galeria-Daisy-%29?p=16941057#post16941057[/url] Jak już wspominałam nie potrafię wstawiać zdjęć...[/QUOTE] Wysłałam PW z instrukcjami ;)
  18. Gips nic strasznego, mówię to ja która 6 tygodni miała gips na pół ciała... nie żartuję... Później kolejne kilka tygodni w temblaku bark... Deprecha pełną parą była... Ale jak tylko ręka to luzik :) Lewa czy prawa?
  19. [quote name='Marta195']Założyłabym Dyzi galerię, ale nie potrafię... Wszystkim dziękuję za miłe powitanie :)[/QUOTE] Chętnie pomożemy :) wchodzisz tu [url]http://www.dogomania.pl/forums/551-Galeria[/url] i klikasz +NAPISZ NOWY TEMAT
  20. [url]http://imageshack.us/m/84/8807/dsc00227jakzmniejszycfo.jpg[/url] jak pies z kotem :loveu: fajny duecik z nich Ania a czemu zawsze po 2 fotki w poście dajesz? przecież można do 5 na raz dawać :razz:
  21. [quote name='ania90']sliczne fotki:)[/QUOTE] e tam fotki, ŚLICZNE DZIEWCZYNY :loveu: Daria a Livki nie ścinasz?
  22. śliczny kochany Moniś :)
  23. To czekamy na zdjęcia w nowej fryzurce, jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie :) No i gratuluję !
  24. [quote name='Marta195']Witam Jestem tutaj nowa. Razem z moją suńką Daisy postanowiłyśmy dołączyć do Was :) Serdecznie pozdrawiam. Marta i Daisy[/QUOTE] Witamy was :) A może założysz Daisy galerię ?
  25. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/028-4.jpg[/url] jaka mina smutna :( Pańcia moja zabawka zniknęła.... [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/016-2.jpg[/url] Pipi jaka pocieszna mordka :loveu: fajne dzwony ma, pasują jej :)
×
×
  • Create New...