[quote name='Gosiara']Po północy dostałam konkretny telefon od pani Izabeli z Sosnowca,czemu taka pora?Bo pani chciała sobie sunię zaklepać...Rok temu ukradli jej Yorka,uratowała kociaka od utopienia ma Go u siebie na stałe ,tęskni za psem w ogłoszeniu urzekły Ją oczy suni...Zgadza się na wszystkie warunki,wizyta przed adopcyjną,umowę,sterylizację...:)[/QUOTE]
Nie trzeba dziękować :):):):) ja napisałam o malutkiej suni do pani :) i widze że się udało... ciesze sie :)