Jump to content
Dogomania

baniluap

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About baniluap

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/06/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.photoblog.pl/#baniluap

Converted

 • Location
  Inowrocław
 • Interests
  Fotografia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest jedna wielka paranoja. Ludzie chcą pomagać a pomocy przyjąć nie chcą. Strona internetowa mogłaby świetnie funkcjonować. Część piesków znalazłaby swoich właścicieli, czy nowych opiekunów... A tam aktualizacje są raz na długi czas. Wolontariat... Ech, podczas drugiej edycji festynu wolontariusze byli traktowani jak jacyś źli ludzie, zupełnie niepotrzebni. Głównym problemem jest ten cały "szef", ma z tego kasę a dobro zwierząt ma głęboko.
 2. To, że "schronisko podlega" jest największym problemem... Wiele się nasłuchałam będąc wolontariuszką na festynach z okazji Dnia Praw Zwierząt.
 3. Wiadomość wysłana, czekam na odpowiedź. Jak będę coś wiedziała - napiszę.
 4. Czyli nie tylko ja się nad tym głowię. Szkoda kurcze... Szukałam przez Google, ale żeby znaleźć inowrocławskie schronisko trzeba się nieźle naszukać - ja nie znalazłam. A co do haszczaków, mogłabym w tej sprawie napisać do znajomej, która udziela się w huskyadopcje.pl - wtedy zawsze łatwiej dotrzeć do tych ludzi. Tylko nie wiem czy schronisko byłoby zadowolone z takiego obrotu sprawy.
 5. Wiecie co jest ze stroną internetową schroniska? Czy tylko ja mam problem w wejściem?
 6. baniluap

  Dogomaniacy Inowrocław

  Halo! Halo! gdzie wszyscy się podziali? Umówmy się na jakiś jesienny spacerek może?
 7. baniluap

  Dogomaniacy Inowrocław

  Czyli, hm, 4 września? Jeśli o godziny chodzi u mnie najlepiej po 16.
 8. baniluap

  Dogomaniacy Inowrocław

  Okej, może być niedziela. Któraś konkretna?
 9. baniluap

  Dogomaniacy Inowrocław

  To może jest ktoś, kto nie bardzo może się dostosować i narzuci konkretny termin? :D
 10. baniluap

  Dogomaniacy Inowrocław

  Taaak, spontaniczny spacer nie wypalił więc może zaplanujmy coś konkretnego. Wybierzmy któryś weekend aby wszystkim pasowało. Ja w zasadzie mogę się dostosować, bynajmniej we wrześniu ;D
 11. Temat był, że tak powiem tylko rzucony. Może wato byłoby ustalić konkretny dzień, godzinę miejsce. Odgórnie, żeby Ci, którzy chcą na prawdę znaleźli czas i chęci. Gdy byłby już wyznaczony taki termin poogłaszać to na różnych stronach... Tylko nie wiem czy właściciel byłby ucieszony taką niespodziewaną wizytą - może warto najpierw zapytać?
 12. baniluap

  Szpice w potrzebie!!!

  W Inowrocławiu na osiedlu Piastowskim widziałam dziś husky. Jest biało - czarny, ma brązowe oczka, ma na sobie czerwoną obrożę.
 13. Dziś na osiedlu Piastowskim w Inowrocławiu widziałam biało - czarnego husky. Ma na sobie czerwoną obrożę, ma brązowe oczka, jest dość wychudzony. Wraz z nim chodzi mały kundelek.
×