Jump to content
Dogomania

XdamianX

Members
  • Posts

    456
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by XdamianX

  1. Tak , konkkretnie o tą [url]http://zoozone.pl/pr397-trixie-pilka-mietowa-dentafun-5cm-25.html[/url]
  2. No my chyba S, aczkolwiek musiałbym zobaczyć.. Jak będzie w zoologu to kupię, jednak przez internet zamawiać nie będe, bo z tego co piszecie to jest taka średniawa.. Znając moją wieś, to jej nie będzie. A tą trixie miętową ktoś miał? Pytam, bo ta akurat u mnie w zoologu jest.
  3. Czyli ... Dla Shiha opłaca sie brac?
  4. Czy ktoś miał te piłeczki tenisowe, piszczące z konga? i to [url]http://fun4dog.pl/pl/p/Trixie-DentaFun-Pilka-Mietowa-5cm/701[/url] Polecacie?
  5. My też mamy sówki <3 Tylko z DS. LUCKY- a nie myślałaś o guardach z serii twist? Dla mojego shiha płaciłem 21 zł za szelki guardy :) A Fridzie do pysia z truskawkami *0*
  6. Jaki wzór? :evil_lol:
  7. Wczoraj przyszedł DogStyle :loveu: Jednak wracam dopiero 20 do domu i wtedy je zobacze i napasuje psiurowi... Znając mnie poknociłem wymiary i coś bd nie tak ._.
  8. No i nie przyszła no .-. Zobaczę je dopiero 21 ;c Eh... fridaso: skąd wiesz, że otrzymasz w pon? Kiedy zamawiałas? 26 czerwca wysłałem pieniądze, po cyzm kilka h pozniej otrzymałem wiadomość, że pieniądze ma już na koncie. Wysłała wczoraj, czyli po 13 dniach. Cudem się zmieściła, bo na wysłanie jest 14 dni.. No cóż, poczekam jeszcze te 11 dni... Mam tylko nadzieję, że nie była robiona na byle jak, bo zamawiałem 2 rzeczy, a nie chciałbym się bawic w odsyłanki.
  9. A nasze jeszcze nie doszło ;c Czekam...
  10. DS mi 2 godziny temu napisał, ze dzisiaj moja wysyłka będzie wysłana. Jakie są szanse , że dojdzie jutro?
  11. Wciąż się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem zamawiając guardy... Czy ktoś z was je ma i może mi polecic? Pies się w nich nie poddusza, jak zdazy się mu pociągnąć?
  12. Przecież to są zwykłe guardy.
  13. Kocham psy- a czemu niby dla kota miałyby być?
  14. Czy ktoś z was zamawiał legowisko od LAUREN DESIGN ? Jak to z nim naprawdę jest i ile kosztuje?
  15. Nie napisałem do tego DS.. Bo w sumie i tak jak będe na wakacjach to nikt na spacery z psem chodził nie będzie, tylko będzie latał po ogrodzie...A jak ich pogonie, to jeszcze zrobią na byle jak.... A może dojdą do środy?Zobaczymy.
  16. To może kup taśmę? Ja dla shih-tzu mam taśmową S i jest super. Ale mój też nie ciągnie.. Zależy od psa.
  17. Według moich obliczeń, rzeczy z DS dojdą ok 12 lipca ._. A ja oj 10 jestem na wakacjach.. Faajnie ._.
  18. Doszedł do nas dzisiaj kongg z trixie, jesnak jestem trochę zielony... Kong ma małą dziurkę u góry i większą na dole... Czym "zatkać" tą dolnią aby smakołyki nie wysypywały się dołem?
  19. Na @ nie odpisywali kilka dni, po czym napisałem na fb i odpisali do 24h, więc polecam kontaktować się przez fb.
  20. Kto zamawiał od DS? Jak długo czekał?
  21. Poszukuję jakiejś fajnej i w miarę taniej zabawki do psa. Lucky ma obecnie 7 miesięcy, jest w typie shih-tzu. Prócz konga bałwanka, ob czekamy na przesyłkę.
  22. Ja jak zamawiałem guardy w DS to chcieli tylko obwód szyi i klatki piersiowej ( 3-4 cm za przednimi lapami, w tym najgrubszym miejscu) Tu masz instrukcję do poszczególnych rodzai szelek : [url]http://kudlatyart.weebly.com/jak-zmierzy263-psa.html[/url]
  23. O kurcze, to teraz sam nwm ...
  24. Napisałem wczoraj do DS co chcę, czekamy na podliczenie i numer konta ;D Zamowiłem: Szelki guardy, kolor miętowy Obrożę w niebieskie sówki 2.5cm Chyba, że jeszcze zmienię na 2cm. Nie wiem jak shih-tzu będzie pasować w obroży 2.5cm. Ma ktos foto psa mniej wiecej wielkosci shih w 25mm ?
  25. Nie, mi się wydaje, że będzie ok. Popatrz na fb na Syriusza. On ma szelki 2cm i świetnie w nich wygląda ;)
×
×
  • Create New...