Witam, jestem nowa na forum i potrzebuje porady. Jestem właścicielką 2 letniej suczki yorczki, zawsze była bardzo żywiołowa i skora do nauki, po ostatniej cieczce (skończyła się jakieś 2,5 tygodnia temu) straciła jakoś zapał do zabawy :-(. Jedyne co chce robić to wykonywać moje komendy i robicz sztuczki, za które dostaje przysmaki (nie to że mnie denerwuje jej posłuszeństwo, ale...). Proszę doradźcie mi jak mam ją z powrotem zachęcić do zabawy ze mną i innymi psami.