Jump to content
Dogomania

KM02

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About KM02

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KM02

  Mój pies pogryzł innego

  Wita. Mój pies nie lubi innych psów, aczkolwiek inne toleruje i przeważnie nad nim panuje. Dziś było inaczej. Miałam psa na smyczy i w kagańcu. Szła właścicielka ze spuszczonym pudlem czy czymś tam i rozmawiała przez telefon. Ja mojemu psu kazałam usiąść i powiedziałam jej żeby go wzięła bo zaraz go pożre, a ona takim wesołym głosem jak pożre to już ide. Wołała swojego i nie chciał do niej przyjść, ten podlazł do mojego usiadł koło niego i się zaczęło. Najpierw go trzymałam potem trochę za nim poleciałam i w końcu wyrwał mi się. Pobiegł za tym pudlem i jacyś chłopacy to odciągnęli. Pani mnie zawołała i powiedziała że dzwoni na policję, a ja że mój ma kaganiec, pokazałam jej go ona że powinnam mieć metalowy i że mam podać jej moje dane i mam zapłacić za leczenie psa. Ja powiedziałam że mam kaganiec i to jej pies podszedł do mojego i jej nie słuchał. I poszłam, nie wiem czy w końcu zadzwoniła czy nie. Powiedziała że ma za świadków tych chłopaków i innych ludzi. Widziałam że ten pies był trochę pożarty, ona powiedziała że mój swoją masą mógł mu kości połamać. Dodam że mój ma ok55kg i NIE jest na liście ras agresywnych więc na dobrą sprawę nie musi mieć kagańca (chyba). Jeśli ta sprawa trafi do sądu jak to się może skończyć?
 2. Witam. Znalazłam dla psa DT i nie wiem czy dać im jakiś papier do podpisania. Jak tak to jaki? Są to znajomi znajomej- ale zawsze i tak jest nutka niepewności. Nie wiem czy np. tego psa nie sprzedadzą, oddadzą mi po tygodniu, "nie ucieknie" itd. Myślałam nad sporządzeniem jakieś umowy lecz nie wiem jakiej. Jakbyśmy już sporządzili takową umowę i by złamali któryś z punktów co za to im grozi?
 3. KM02

  czip

  Witam. Czy jak pies ma czipa i ucieknie można go jakoś "namierzyć" gdzie obecnie jest?
 4. KM02

  Spis Domów Tymczasowych !

  tak tylko w RPA, ale to są baardzo fajne psiaki, choć troszkę trudne;]
 5. KM02

  Spis Domów Tymczasowych !

  Tymczasu potrzebuje 8miesięczny pies rasy boerboel. Muszę go i inne zwierzaki oddać ze wzgl na matkę;/ Psiak potrzebuje stanowczego opiekuna. Gdy zostaje sam nie rozrabia, nie załatwia się, ale lubi poskubać drewniane rzeczy( trzeba mu zostawić wtedy jakąś kostkę, ucho itp). Na spacerach lubi ciągnąć, a tym bardziej jak zauważy psa (nie po to by się z nim gryźć, ale koniecznie musi się z nim przywitać, gdy tego nie zrobi piszczy za nim przez chwilę). Gdy się go spuści ze smyczy, słucha się i zawsze podąża za opiekunem. Jest to przylepa, uwielbia być drapany, głaskany, sam się tego dopomina:) Do dzieci nie jest agresywny, podejdzie, pomerda ogonem, poliże, skubnie... Ale to duży, nieuważny pies więc małe dziecko może nieraz upaść przez niego. Co do innych zwierząt to różnie bywa, gdy one nie wchodzą mu w paradę jest ok, ale jeśli np. królik go podgryza on odbiera to jako zabawę i chce się bawić. Podkreślam iż pies potrzebuje [B]STANOWCZEGO[/B] opiekuna. Mogę wysłać jego zdjęcia oraz więcej informacji na @ :) pozdrawiam i mam nadzieję, że zajdzie DT;]
 6. KM02

  Witam.

  Znalazłam ogłoszenie, że są Państwo w stanie dać DT. Są jeszcze miejsca?

  Do "oddania" byłby 8miesięczny pies rasy boerboel. Niestety muszę się go pozbyć i innych zwierzaków, ze wzgl na mamę;/ Ale za rok postanawiam się wprowadzić i zwierzaki zabrać do mnie. Jeżeli jest miejsce proszę napisać na jaki okres czasu.

  Mogę opisać psiaka i wysłać jego zdjęcia:)

×