Jump to content
Dogomania

MonikaOnka

Members
  • Posts

    82
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MonikaOnka

  1. Czy mam wpłacać na konto z postu nr 2 czy na jakieś inne?
  2. Oj to mi ulżyło że ona nocuje w budynku. Jak tylko będę mieć kasę na koncie zaraz wspieram sunię.
  3. Jestem z Częstochowy. Moje psy i kota zawsze leczę u dr Prokopa na Warszawskiej to homeopata ale też i "normalny" wet. Polecam, nigdy mnie nie zawiódł. [URL]http://homeopatiaprokop.pl/[/URL]
  4. Jejku, ja tez jestem bardzo za DT domowym, w dodatku przeczytałam ze na ten u mariamc trzeba czekać 2 tygodnie a tak mi szkoda suni, ona jest prawie łysa a przecież jest zimno na dworze. Moze uda sie zorganizowac cos prędzej?
  5. aha dzieki za wyjasnienie, wiec deklaruje 15zł przez 3 miesiace, to 30zł ktore juz wplacilam jako jednorazowe niech juz tak zostanie, kolejne 15 wplace w przyszłym miesiacu
  6. chcialam się upewnic co to jest deklaracja stala? czy to dotad az pies znajdzie DS?
  7. Czy Tula wytrzyma w tym stanie w schronie przez 2 tygodnie, teraz już przymrozki są a ona straciła tyle sierści?
  8. Gratulacje Ola że znalazłaś zgubę :) Pojechał jednak do Pszczyny... pewnie będzie to dla niego bolesna podróż, ale najważniejsze że jest pod opieką.
  9. Właśnie byłam na owczarku. Super że dałaś tam wątek! :)
  10. Powodzenia Ola. Jakbyś trafiła na plakaty które my rozwiesiliśmy to tez dopisz.
  11. O matko! Teraz to jeszcze lepiej widać jaka to straszna bieda. Dzięki wam że możemy pomóc.
  12. Byliśmy na tym Orlenie. Właśnie wróciliśmy, niestety Szarika nigdzie nie ma :( Porozklejaliśmy plakaty ze zdjęciem w Rudniku i Kamienicy Polskiej, pytaliśmy na stacji i w okolicy. Jeździliśmy i chodziliśmy po Rudniku i Kamienicy, wołaliśmy, gwizdaliśmy, nic... Możemy tam pojechać jeszcze w tygodniu.
  13. Za pol godziny jedziemy na poszukiwania, mam plakaty przykleje i zostawie kilka w okolicy, no chyba ze go znajdziemy od razu :)
  14. O jak się ciesze że Vanilek jedzie... nie do schronu!
  15. Będziemy jechać koło 10 rano. Jak chcesz możesz jechać z nami, z drugiej strony jak go nie znajdziemy to dobrze by było może i popołudniu tam jechać. Więc może my pojedziemy rano a jak nie znajdziemy to ty po południu. Chyba że chcesz jechać dwa razy to zapraszam z nami rano a popołudniu ja nie mogę więc musiałabyś jechać sama. Zadecyduj jak ci pasuje.
  16. Zrobiłam baner: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194652"][IMG]http://oi51.tinypic.com/282p6ys.jpg[/IMG][/URL]
  17. Wpłacę coś po niedzieli. Prosze o nr konta.
  18. Wiem gdzie to jest i jutro też podjadę.
  19. Czy to ten Orlen? Jutro mogę podjechać. http://www.miplo.pl/point.php?&p=7Jo4Q08E
  20. Właśnie była u mnie Olalolaa i zabrała rzeczy na bazar dla Vanilka. Parę złotych może się zbierze.
  21. w górę Wanilku!
  22. Vanilia w góre!
  23. olalolaa zgodzila sie wziac ode mnie książki na bazar tylko jeszcze nie wiadomo kiedy, dorzuce jeszcze kilka innych rzezczy dla Vanila troche sie go tym wspomoze na jakis czas
  24. ok, daj mi znac dla ktorego ogona :)
×
×
  • Create New...