Jump to content
Dogomania

paulaa.

Members
  • Posts

    4149
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulaa.

  1. betty_lablador czyli rozumiem że ty w zoologicznym pracujesz ? Super, marze o takich pysznych smakach dla kłapoucha. :smile:
  2. MakeBelive A ja mam jakieś dziwne wrażenie, że czepiacie się, ponieważ ktoś napisał to o psie osoby na którą już wcześniej byłyście cięte i gdyby to było napisane pod względem jakiegoś innego spaniela z obozu odzew by już taki nie był.. ;) Ja codziennie słysze, że spaniele są głupie, gdy go kupowałam było to samo, ale mam to w nosie, bo znam swojego psa i jego możliwości, jeśli ktoś nie jest pewny swojego psa to może czymś takim się przejmie. Ja już się przyzwyczaiłam, najśmieszniejsze jest gdy potem zobaczą 2-3 sztuczki i są wielce ździwieni. O tej rasie jest wiele sprzecznych legend. xd
  3. O te rybne smaczki to i mnie zainteresowały. :smile: Przy naszym rytmie spacerów, czyli Scooby puszczony non stop w biegu nie jest źle. :smile: Byłam z tatą, z którym nie da się iść na dłuższy spacer, bo ciągle słysze 'wracamy już', ale autobusem mi się nie chciało jechać. :D Jak było cieplej to i my chodziliśmy na 3-4 godzinne spacerki. ;)
  4. [quote name='motyleqq']kurczę, a wydaje się znacznie większy od Scoobiego![/QUOTE] Też mi się tak na początku wydawało. :smile:
  5. [quote name='Kirinna']Pewnie już nic najwyżejprzytyje . Już to widzę 2 psy podobnych rozmiarów na 5 dniowym obozie:)[/QUOTE] Haha, twój będzie się wydawał większy przez te uszy. :smile: Mój do obozu już pewnie bez jajek zostanie, chociaż teraz przez względy zdrowotne nie wiem jak będzie z kastracją, jak już metabolizm mu nawala..
  6. Cocermaniaczka tylko szkoda, że bardzo żadko kto to wykorzystuje.. ;)
  7. Justyna, na wiosne rusza wiele kursów. My też się rozglądamy. ;) A fotki coraz lepsze. :loveu:
  8. [quote name='Kirinna']ma ok 42/44 cm trudno zmierzyć:) i 13 kg[/QUOTE] Czyli jak narazie jest prawie identyczny jak Scooby, 13kg, 41cm w kłębie. Ciekawe ile jeszcze urośnie. :smile:
  9. 3,5 h ? Ja byłam dzisiaj ze Scoobym pół godziny w lesie i zamarzłam. :D
  10. Nie na szczęście nie boi się tunelu, wręcz odwrotnie próbując odkręcić jego strach, nakręciłam go tak na tunel, że to jego ulubiona przeszkoda, do której wbiega nawet gdy już dostanie piłke. :smile: Problem mamy jedynie z tym, że przy nauce każdej przeszkody, outów i wgl, instruktorzy musieli się odsuwać na kilka metrów, żeby nie być w zasięgu wzroku Scoobiego, od razu panikował i chował się za mnie, dlatego nasze początki w agi nie były łatwe, teraz jak latamy torki jest lepiej, bo nie muszą nad nami stać.. Zresztą nasz problem z kontaktami z obcymi ludźmi nie znikł, pomimo zajęć i oswajania go w miare możliwości z ludźmi..
  11. Ciekawie wygląda ta książka. :smile: Zobaczymy, bo mnie nie kręci tropienie, czego nie moge powiedzieć o moim psie..
  12. [quote name='Aleksandra95']o rany, no to nie tylko ja jestem tak traktowana...:( pojechałam kiedyś z koleżanką porobić zdjęcia i szybko wyszłyśmy......[/QUOTE] Ola, my nie wyszłyśmy, my nawet nie zostałyśmy wpuszczone, a jak powiedziałyśmy, że chcemy porobić tylko zdjęcia psom do ogłoszeń, to pan spojrzał się tylko na nas z góry i powiedział, że 'nikogo nie ma'. :roll:
  13. No to nie wiem, w każdym razie sprawa jest bardzo pilna, więc musimy się dopisać tak czy siak. ;)
  14. W kwesti poziomu to jeszcze pół roku do obozu, wiele może się zmienić. :smile:
  15. [quote name='Ola164']Oj dziwne ;) Nie martw się, może wrócę. A tobie też tego radzę, na kompie relacji z psem nie odbudujesz.[/QUOTE] No widzisz, a myślałam, że tak będzie. Jaka szkoda. :evil_lol:
  16. [quote name='Ola164']Wiec zachowujesz się dziwnie Paulino ;) Przepuściłaś kilka postów między wersami, a patrzysz na to co Ci pasuje. Szkoda mi czasu na dyskusje z Tobą. Ide z psami na spacer.[/QUOTE] Dziwne jest to, że tą tendencje w swoich postach nie zauważyłaś. Nareszcie!
  17. Tylko, że my już mamy problemy, że złapie trop i koniec, bo nie wiem czy pisałam, że to śmieciarz potworny co bym nie robiła...
  18. [url]http://imageshack.us/photo/my-images/269/dsc6726l.jpg/[/url] piękne. :loveu:
  19. [quote name='motyleqq']no to próbujcie, ja to za bardzo nie wiem jak się do tropienia zabrać :D[/QUOTE] No właśnie w tym problem, że ja też, musze poczytać, bo szkoda mi marnować psa, jak to sprawia mu największą radoche, chociaż boje się, że jak to w nim rozbudze, to potem będziemy mieli problemy w agi i wgl. :D
  20. [quote name='motyleqq']zwykłym aportem czy aportem węchowym? jakbyś mu pokazała, że fajne, to by się interesował ;)[/QUOTE] Myśle nad takim węchowym, bo fajnie by było poćwiczyć tropienie na dworze, sczczególnie, że to jego ulubiona zabawa. :smile:
  21. [quote name='Ola164']Pies nie zmienil się po przyjeździe, ale po wszyskich radach które do tej pory stosujemy. Pomagają. Wiec jak widać są efekty. Ktoś kto kłamie nie będzie mnie uczył czym jest kłamstwo.[/QUOTE] Jeżeli ktoś patrzy tylko na te posty które jest mu na ręke to nie dziwne. xd
  22. [quote name='motyleqq']z tego co kojarzę to podobnie wyglądają aporty które mają określony zapach :) więc pewnie to widziałaś:)[/QUOTE] pewnie tak. :D w sumie ciekawa jestem czy Scooby by się czymś takim zainteresował.
  23. [quote name='Ola164']Paula - sama zaplątałaś się w swojej sieci kłamstw. Dlaczego mówisz, że obrońców bez argumentów? Z takiego psa: http://x.garnek.pl/ga2475/50d260f30f71fa10309043a3/10309043.jpg mam takiego: http://x.garnek.pl/ga2867/96e098bafc57ea15033811a3/moje_sloneczko_3.jpg Słaby argument na obronę? Hmm, z tego co widze temat wątku był o tym, czy wandrus to fajny pomysł na obóz agility... Przeszliśmy przez kontakt z moim psem, tego że jest teraz chory i tone niczego nie wnoszących informacji, żeby w końcu i tak przyznać to co napisałam w poście na 1 str, że wandrus to w miare fajny obóz, ale dla ludzi którzy poważnie myślą o agility, bo ich psy mają jakieś problemy zdrowotne, lub to nie dla nich. xd Kłamstwem, jest wmawianie mi jakiś śmiesznych rzeczy. xd Co do tego ma twoja praca z psem ? Chyba, że rozumiem po obozie z p.M przeszła olbrzymią metamorfoze, wtedy tak. xd I gratuluje. Mój pies za to od małego jest indywidualistą i nie oczekuje, że z nagle zmieni się w przylepe, bo nigdy nią nie był.
  24. [quote name='motyleqq']no aport to aport, nie?:lol:[/QUOTE] Widziałam takie coś w akcesoriach dla psów myśliwskich nie wiem czemu, myślałam, że ma jeszcze jakieś zastosowanie. :smile:
  25. [quote name='Kirinna']dziewczyny proszę przerwać :) i pisac na priv[/QUOTE] Autorka tematu dawno poszła, a tu ciągłe dyskusje... :D W dodatku nie na temat. xd
×
×
  • Create New...