-
Posts
4149 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paulaa.
-
[url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/11dec2011/IMG_0859.jpg[/url] piękna fotka. :loveu:
-
[quote name='motyleqq']aj tam, bo nie było Cię... :evil_lol: lepiej mów czy Ci działa w końcu[/QUOTE] Musiałam w końcu z psem wyjść, ale spotkałam jego psiapsiółe to byliśmy godzine, zamarzłam. :D Nie wiem, jutro zobacze, bo będe musiała konwerter ściągnąć znowu, a to się strasznie długo przerabia pewnie. ;)
-
[quote name='Aleksandra95']nie ma praw autorskich dla nas.:D:D a co to tajemnica jakaś ? :roll: :p[/QUOTE] tak, bo to wersja robocza. :oops: dla wszystkich to będzie, jak złoże jakoś, i ten pisałam ci że musze znowu nagrać, bo do dupy aparat ustawiłam. :roll:
-
I do was śnieg dotarł, ale kociaki widze niezbyt szczęśliwe z tego powodu. :smile:
-
[quote name='Aleksandra95']taka mała hahaha :evil_lol:[/QUOTE] chyba istnieją jakieś prawa autorskie, nie ? :diabloti: a te spiskują potajemniej, przede mną. :roll:
-
[quote name='motyleqq']dobra, obczaiłam to. ściągnęłam konwerter do filmów i zmieniłam rozszerzenie na .wmv. bez tego w ogóle nie mogłam obejrzeć tego filmiku, w żadnym programie :razz: no i taki zmieniony już się otworzył w Windows Movie Maker 2.6[/QUOTE] Ja zmieniałam w konwertrze ale na avi, nie próbowałam na wmv.. ;) Musze zobaczyć. [quote name='Aleksandra95']hmm, to ciekawe, czy u mnie by poszło..:) edit. poszło bez problemu, potem mogę zobaczyć, czy w tym movie maker pójdzie. :p ale żeby zobaczyć filmik problemu nie miałam.;)[/QUOTE] A skąd ty wgl masz ten filmik ?! :D
-
[quote name='motyleqq']ok, ale to chyba linka będziesz musiała mi zapodać :D to na priv możesz[/QUOTE] Okej, chociaż to strasznie długo idzie..
-
Już się wysyła. ;)
-
[quote name='motyleqq']masz jakąś głupią pocztę:D ale to nic, wejdz [URL="http://wyslijto.pl/"]tu[/URL][/QUOTE] gmail, jak na razie był niezawodny. :P
-
[url]http://imageshack.us/photo/my-images/207/cimg0205i.jpg/[/url] Jaki uśmiechnięty Tofcio :smile:
- 1144 replies
-
- cocker spaniel angielski
- toff
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[url]http://img2.cda.pl/PV9hYl92cmo9XzkmYjQ0KT9lMSU2Z2Z5bjViIWY1Yng4OWF3MWQ2LTw5Ln5wYl8tPzMuJTI2Li0_M18lNjA2LjkwNSYxZ2Iu/92b1452e116bfec5b5f0bd59ac1a6119.jpg[/url] hahaha, czyżby to był braciszek Kati ? :D
-
[quote name='motyleqq']czekam na filmik ;)[/QUOTE] edit: Jakiś błąd ciągle wyskakuje chociaż wziełam najkrótszy, pisze , że plik jest za duży, bo przkracza 25 MB. :-(
-
[quote name='Paula03']Mi też z aparatu (Nikon) filmu nie działają w tym programie, muszę je najpierw zmieniać na np. format avi :)[/QUOTE] Ja jak zmieniłam na avi, to mi się wyświetlało, że to dźwięk. :D
-
[quote name='motyleqq']:D jak chcesz, to podeślij mi jeden, zobaczę czy się u mnie odpali [email][email protected][/email][/QUOTE] okej, zaraz podeśle coś krótkiego. ;)
-
[url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC06948.jpg[/url] świetne połączenie. :loveu:
-
Ściągnełam nowszą wersje Movie Makera i jeszcze jakieś 4 inne programy, zapełniłam sobie tym dysk, a i tak nie działa. Nie wiem czy to coś z tymi filmami, czy ja jestem taka ciemna. :D
-
Problem w tym, że w Movie Maker filmiki z mojego Nikona się nie otwierają! :D
-
A ja chciałam powiedzieć, że Scooby staje się coraz bardziej przydatny w domu. :diabloti: Potrafi już ściągnąć skarpetki, podać miske, rękawiczki, misia, torbe, długopis i chusteczke. Wyciągnąć rzeczy z pralki i otworzyć szafke. :D Tylko pani sierota nie umie montować filmików. :roll:
-
[URL]http://img208.imageshack.us/img208/3737/dsc01755e.jpg[/URL] te piękne czarne oczy, czarne oczy.. :loveu::evil_lol:
-
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/717/dscn1358e.jpg/[/URL] ale tutaj słodko wyszła. :loveu:
-
I druga z obróżek od Corse na modelu - półzacisk. :smile: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/oc11.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/293/oc11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/oc12.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5458/oc12.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/adresowki/P1070084550x413.jpg[/URL] Gdzie można kupić taką adresówke jak ta ?? Szukam czegoś wytrzymałego, bo plastikowa kostka, niestety po nie całym tygodniu nam się połamała i nie dzwoniącego, jak te metalowe. ;)
-
No ja dwóch chodzących po domu i szukających jedzenia psów bym chyba nie wytrzymała, a pewnie Scooby by zaraz nauczył małego wchodzenia na stoły i ściągania z szafek. :lol: Bo tego to on już chyba nigdy się nie oduczy, cwaniak jeden. :mad:
-
[quote name='Aleksandra95']haha, szybko byś go oddała pewnie.:p spać by ci nie dał .:p[/QUOTE] Dogadał by się ze Scoobym i miałabym wreszcie święty spokój. Bo Scooby jak chce iść spać rzuca mi piłki na głowe,a tak razem by wariowały. :D
-
[quote name='Aleksandra95']dać Ci adres ? :p[/QUOTE] Trafie. :smile: Ja bym go z chęcią wzieła na dt, ale podejście wszystkich w domu do tego tragiczne... :-(