Jump to content
Dogomania

paulaa.

Members
  • Posts

    4149
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulaa.

  1. [B]Deer[/B] najlepiej zwiń dywan narazie jeśli to możliwe. ;) Scooby czasami jak ma biegunki też potrafi jeszcze załatwiać się na dywan, zawsze gdy ma się już załatwić w domu, to szuka dywanu, gdy zwinęłam piszczał dając mi znak... Nie wiem czemu tak ma, ale może zobaczysz że Milka szuka miejsca i zdążysz z nią wyjść, a wtedy duuża nagroda i jakoś sprawa pójdzie do przodu.. :smile:
  2. świetnie fotki wyszły, w życiu bym nie pomyślała że to zasługa prześcieradła, ale faktycznie musiało mieć idealną biel. :smile: A Ginny jak zawsze pięknie wyszła. ;)
  3. Jak dla mnie szerokość okej, dla swojego Cockera też brałam 2,5cm, bo mniejszych u nas w sierści po prostu nie widać. ;)
  4. paulaa.

    Dela :)

    Uwielbiam twojego psa vel. chodzącą śnieżną kule. :evil_lol::loveu:
  5. [URL]http://img855.imageshack.us/img855/8922/img6635i.jpg[/URL] ale on jest słodki. :loveu: a tak wgl fajne buty. :smile:
  6. [quote name='Aleksandra95']już widziałaś :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::grins::shiny: a tak kacper latał za lolkiem :painting::evil_lol:[/QUOTE] On nawet z Selą tak latał. :D
  7. [quote name='Aleksandra95']taaa, a jak ja spali ? :diabloti: Paula, pamiętasz ? :D to wariat jest.:p[/QUOTE] hahahaha, pamiętam. :D boże, w życiu nie widziałam takiego stukniętego kota. :smile:
  8. [quote name='Aleksandra95']coś jakość straciło..:( takie kropki.. to przez imageshack ?[/QUOTE] Musiałam wyostrzyć mocno, bo było strasznie rozmazane przez kiepskie światło, jak i reszta zdjęć w domu.. ;)
  9. [quote name='Aleksandra95']trzeba było pakować do plecaka, a w domu pokazać.:diabloti: że znalazłaś na spacerze.:evil_lol:[/QUOTE] sam się pakował do torby na aparat jak miałyśmy iść, wiedział co się święci. :D
  10. Znalazłam jeszcze jednego Juniorka, uśmiechniętego. :smile: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/juni3a.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3096/juni3a.jpg[/IMG][/URL]
  11. [B]Krystak[/B] pasuje twojej psinie ten kolor, a obroża piękna. :smile:
  12. [quote name='Aleksandra95']ja do tej pory mam rany po nim.:([/QUOTE] ja też, cholera mała z niego, ale jak potem mi wtedy prawie usnął na kolanach, to przez chwile pomyślałam, że bez niego nie wracam do domu. :smile:
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc5333r.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3925/dsc5333r.jpg[/IMG][/URL] łobuziak. :mad: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/dsc5516h.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/1851/dsc5516h.jpg[/IMG][/URL]
  14. Przynosze jeszcze pare fotek mojego ulubieńca z przytuliska, który podrapał mi całe ręce, ale i tak go uwielbiam. :D :loveu: PS. To cudo jest do adopcji ! :razz: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/dsc5322p.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1393/dsc5322p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/dsc5324d.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3120/dsc5324d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc5332h.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7659/dsc5332h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dsc5335.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6980/dsc5335.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc5337o.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/9017/dsc5337o.jpg[/IMG][/URL]
  15. a u nas się właśnie kończą. :placz::placz::placz:
  16. [quote name='Aleksandra95']niespodzianka :evil_lol:[/QUOTE] Jeśli tą 1 to bardzo możliwe, że będą miały takie same, bo się do niej przymierzam, tylko kasy na razie brak. :D
  17. [quote name='kokula']Skąd ja znam te dylematy. Ja zanim zamówiłam u Corse obroże to się z tydzień zastanawiałam jakie wybrać. :evil_lol:[/QUOTE] Miałam to samo, a i tak w końcu wziełam 3, chociaż na początek chciałam na wypróbowanie jedną. :D
  18. [quote name='Aleksandra95']w tym problem, że obie są super !:loveu: a mogę jedną. :([/QUOTE] Lub poczekaj i weź dwie. :smile: Mi też się podoba 1, ale dla Dory chyba 2 z tych co podałaś. ;)
  19. [quote name='Kirinna']Ją będę walczyć o 1:-). Ale najpierw muszę zobaczyć zgłoszenie i cenę[/QUOTE] też jestem ciekawa ceny, mam nadzieje że nie będzie taka kosmiczna jak obóz. :evil_lol:
  20. [quote name='Kirinna']Odpisali mi na moje pytanie że są2 terminy. Jeden taki jak na stronie a drugi chyba zaraz po nomi w następnym tyg.[/QUOTE] A czyli my na pewno na 1, drugi mi niestety totalnie nie pasuje, jeśli będzie to ten tydzień po.. ;)
  21. [quote name='Kirinna']Cena najważniejsza. My musimy iść jeszcze posłuszeństwo wiem jeśli będzie za drogo to możemy nie pojechać:) a na który termin się chcesz zapisać? Dla mnie na pewno tylko jeden i prawdopodobnie pierwszy[/QUOTE] Ja myślałam, że jest tylko jeden. :D Podany był chyba tylko 1 na forum agility. O.o Możesz mi przybliżyć jakie są te terminy ? :smile:
  22. [FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: [FONT=Arial]Sela vel. Kulka. [/FONT] Plec:[/FONT][FONT=Arial Black][FONT=Arial]suka[/FONT] Wiek: [/FONT][FONT=Arial Black][FONT=Arial]ok. 3 lat[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: [FONT=Arial]5 kg[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: [FONT=Arial]Krusze k/Radzymina[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: [FONT=Arial]tak[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: [FONT=Arial]pozytywny[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: [FONT=Arial]pozytywny[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: [FONT=Arial]mieszka z kotami, toleruje je, lecz potrafi skarcić z zazdrości.[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: [FONT=Arial]przekochana na kolankowa suczka, wierna, na spacerach odżywa. ;) [/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: [FONT=Arial]grzeczna, wierna, straszna pieszczocha, pies ideał. [/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: [/FONT]501 980 665[FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek: [FONT=Arial]sunia nie ma jeszcze indywidualnego wątku, ale powstanie na dniach. ;)[/FONT][/FONT]
  23. [quote name='Kirinna']trzebA pilnowac terminu:) w te sobote będą zgłoszenia?[/QUOTE] Tak, w ten weekend podobno będzie info i zgłoszenia. Może się załapiemy i mam nadzieje, że cena też nie będzie powalająca. :smile:
  24. Jakie prezenty fajne dziewczyny zostały. :loveu: Ta z ogonkiem futrzastym jakiej firmy ? :razz:
×
×
  • Create New...