-
Posts
4149 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paulaa.
-
Scooby ma prawdopodobnie zapalenie wątroby/jelit. Miał ponad 24h głodówke, co nie było łatwe, myślałam, że dom rozniesie.. Jeśli chodzi o koopki, to narazie zapowiada się że będzie coraz lepiej, dzisiejsza była mniej wodnista i co najważniejsze, nie było żadnej niespodzianki na dywanie po powrocie! :smile: Uff.
-
Gratuluje w takim razie. :smile:
-
Unikalna biała czekolada z orzechami czyli Tia!
paulaa. replied to madziulik_13's topic in Border Collie
Widze, że sporo osób z dogo się wybiera, mam nadzieje, że będe miała okazje was poznać i czekam niecierpliwie na zgłoszenia. :smile: -
Słyszałam, ale nie moge nigdzie znaleźć ich produktów necie.. :roll:
-
[url]http://ekozwierzak.pl/Psy/Mrozone-mieso/Podroby-i-zoladki/BIOSK-Zoladki-wolowe-mielone-z-tescia-1-kg.html[/url] Takie coś się nada na rozpoczęcie przygody z Barfem ?
-
[quote name='taks']Wstępnie przymierzam się do soboty lub niedzieli, to zależy jak mi będzie "chodził" internet[/QUOTE] W takim razie czekam niecierpliwie. :smile: A planujesz same obróżki czy będą też jakieś kubraczki ? ;)
-
wow, ile pyszności dla dziewczynek. :smile: A ja lece nadrabiać zaległości na waszym wątku. :D
-
Filmiki super. :smile: A co wy za frisbee fajne macie macie ? Ono jest z materiału, fajnie się sprawdzają ? ;)
-
.................
-
[quote name='Aleksandra95']tam pociagiem jedzie sie kilka godzin..;) a mówiłaś że ze scoobym musisz co chwile wychodzic z tramwaju to on da radę ? ;)[/QUOTE] będzie w klatce, to co innego. ;)
-
Lepiej na 1, bo nie chce sama pociągiem jechać. :D
-
My też podobnie wysłaliśmy, więc nie wiem co się stało, no ale trudno.. ;) Tak, jedziemy w sierpniu na dwa turnusy, oczywiście jeśli tu uda nam się dostać. :smile:
-
[quote name='motyleqq']i w które chcesz jechać? rozumiem że jeszcze nie można się na nie zgłaszać? :D[/QUOTE] Jade na 2 pierwsze. Nie jak zgłoszenia ruszą będzie pewnie info. ;)
-
[quote name='motyleqq']a gdzie masz te terminy?[/QUOTE] Tak, napisałam do organizatorki, bo nie wiedziałam czy wgl planować, musze znać termin. ;) Terminy na sierpień: 31.07-04.08 , 6.08 -10.08 ( już bez Pauli od Weny niestety.. ) i 13-17.08 ( nie wiadomo czy będzie)
-
A myślicie, że Barf może dodatkowo wzmocnić stawy mojego psa ? Chodzi mi głównie o agility, bo zaczynamy skakać i rośnie niepokój, szczególnie że w wakacje planujemy na prawde intensywne treningi... ;) Tylko tu jedna kwestia, że surowego mięsa chyba nie dam rady przewieść pociągiem pare dobrych godzin na obóz i nie wiem czy będzie tam lodówka.. Więc czy jest sens zaczynać tą diete i potem przerwać na mies przez obozy ?
-
[quote name='motyleqq']też mam zamiar kupić klatkę tak czy siak, niezależnie od obozu, więc spoko. czekam na sierpniowe terminy, mam nadzieję że będą, bo wydaje mi się, że mają mało chętnych nawet na te lipcowe, ale może to tylko takie wrażenie. a co do freexów, to jedziemy(tj ja+TŻ) w drugim terminie ;)[/QUOTE] Sprawdziłam terminy, my jedziemy (jak się załapiemy, podobno chętni z forum borderowego, ale nie wiem w sumie..) na 2 pierwsze turnusy w sierpniu, akurat nam się to zgrywa z DCAC, więc spoko, chociaż cały sierpień będzie w podróży..
-
Też mnie pokój zastanawia, ale jak psy nam podpasują to raczej nie powinno być problemu, bo to raczej uległy typ i mieszkał już z innymi psami. Zresztą mam zamiar przed obozem zakupić klatke, wrazie czego. ;)
-
Udało wam się dostać na FreeX'owy ? :cool3: Nam niestety nie.. Miejsca chyba rozeszły się w 5 min, albo po prostu klubowicze mieli pierwszeństwo.. A szkoda, bo może niedługo będziemy do nich należeć. :roll:
-
[quote name='Kirinna']a co masz? ale na ten z grafa jedziecie?[/QUOTE] Tak, na ten z Grafa. ;) A wy kiedy zamierzacie się wybrać ? ps. Oli chodzi też o Grafa, tylko ona w lipcu. :D
-
[quote name='Kirinna']pewnie klubowicze mieli mysle jeszcze o Grafie ale nie wiem co z tego wyjdzie[/QUOTE] My jedziemy na dwa turnusy, chyba że jakimś cudem znajde opiekuna na Fortowy.. Ale szczerze wątpie. ;) + plus jeśli się oczywiście dostaniemy, bo już nie wiem jak z tymi obozami jest dwa turnusy DCAC
-
[quote name='Kirinna']no to my pewnie nie jedziemy bo sie nie załapaliśmy... jestesmy na rezerwowej[/QUOTE] My też, pewnie pierwszeństwo mieli klubowicze, bo nie wiem czy miejsca rozeszłyby się naprawde w 5 min. :D
-
[quote name='Renfri']Póki co zapowiadaja sie osoby z Warszawy, nie wiem kto ostatecznie się zgłosi, ale wyglada na to, że powinnas kogos do towarystwa znalezc ;) Zajrzyj na niebieskie forum border collie, tam się ludzie umawiają :)[/QUOTE] Nie jestem zarejestrowana.. A nasze plany się wyjaśniły, jeśli się uda to planujemy 2 turnusy w sierpniu, mam nadzieje, że się załapiemy. :smile:
-
[quote name='murakami']Kilka nas było z jednego miasta, myślę, że tak by było lepiej - wysłać tam, gdzie było kilka chętnych osób. I my byśmy już dodatkowo za przesyłkę w Polsce nie płaciły:evil_lol:[/QUOTE] Jestem za. :smile:
-
Jeśli chodzi o mnie to: szelki norweskie, te niebiesko-brązowe , rozmiar z tego co się orientuje to 60cm ( w klacie ma 55cm, przedni chyba ok.40cm ). Myśle, że to dobry pomysł, chociaż z drugiej strony nie można też za bardzo obarczać w Deer.. ;)