Jump to content
Dogomania

Aquifere

Members
  • Posts

    341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aquifere

  1. dajcie znać jak znajdzie się ktoś chętny na wizytę to podam adres i numer do mamy lub do mnie żeby się umówić:)
  2. Jeżeli nie znalazłybyście nikogo chętnego do odwiedzenia mojej mamy to mogę ewentualnie zrobić zdjęcia mieszkania i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jeśli mi na tyle ufacie oczywiście;) No i oczywiście zwróce wszelkie koszty dowozu go do Poznania:)
  3. Do mojej Mamy, do Krakowa
  4. Angel - jeśli formalności przebiegną pomyślnie to tak:) Tylko co z wizytą przedadopcyjną? macie kogoś kto prześwietli moją mamę?:D I kiedy mogłabym przyjechać po Cekina? Dałoby się to załatwić tak samo jak rozmawiałyśmy w sprawie Pikusia? Że ktoś podrzuciłby Cekina do Poznania?
  5. uf, już myślałam, że zabierasz Cekina:D Tia - czy jesteście zainteresowane tym żebyśmy adoptowały Cekina?
  6. Asia - po Cekina pojechać? W sensie żeby go zabrać do DT? czy o co chodzi?
  7. O, dziękuję. Na to byśmy nie wpadli. Przekaże znajomemu:) Jakieś jeszcze pomysły?
  8. Witam Znajomy ma problem i może ktoś z was będzie mógł jakoś pomóc. Ma dwa jamniki, od 14 lat mieszkające razem. Zawsze dobrze się dogadywały. Ostatnio bardziej dominujący zaczął warczeć i przeganiać tego drugiego, który się boi i ucieka. Sytuacja jest coraz gorsza. Czy ktoś ma pomysł co zrobić?
  9. A tu moje basecie maleństwo - Melon. Niestety nie ma go już wśród nas od września zeszłego roku, ale w moim sercu i tak zajmuje pierwsze miejsce. Był moim najcudniejszym towarzyszem przez 12 lat. Przyczepiła się do niego sepsa i weterynarze za późno zorientowali się, że to nie kilka przypadkowych chorób. Był chudziutki nie dlatego, że go głodziłam. Melonik był bassetem artezyjsko-normandzkim:) [IMG]http://i29.photobucket.com/albums/c295/xChromeBitchx/172739.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.photobucket.com/albums/c295/xChromeBitchx/DSCN7556-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.photobucket.com/albums/c295/xChromeBitchx/DSCN6723-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.photobucket.com/albums/c295/xChromeBitchx/P1000669_1-1.jpg[/IMG]
  10. Cekin miałby trafić do mojej Mamy, była o tym mowa przy okazji Pikusia. Gdyby były jakieś problemy z drugim psiakiem to ten drugi trafiłby z powrotem do mojej siostry, ew do naszych dziadków. Cekina nigdy nie oddałybyśmy do schroniska.
  11. Bo Buli musi być w domu sam, jeśli miałby być z innym psem to tylko gdzieś blisko Danki, żeby mogła sprawdzić jak reaguje i ewentualnie zabrać go do domu. A Cekin z tego co widziałam w opisie dogaduje się z innymi psami
  12. Myślę, że warto spróbować wobec tego. A moja siostra to głupia krowa. Ja zbieram psy po mieście i oddaje ostatnie pieniądze na pomoc, a w rodzinie mam kogoś kto kupuje szczeniaczka i oddaje jak jej się znudzi. To już drugi raz:/ pierwszego udało mi się na szczęście odzyskać od jakiegoś obcego faceta, któremu go oddała. Jej cała się gotuje! Powinny być jakieś testy psychologiczne dla ludzi, którzy kupują psy.
  13. Mam pytanie. Czy Cekin może być w domu z innym psem? (młody terier) Mama była zdecydowana na Buliego, a tu siostra oddała jej swojego psa i teraz nie możemy przygarnąć Buliego:( strasznie jestem zła, no ale może to szansa dla Cekina.
  14. Będę mogła, ale nie wiem kiedy znajdę dom dla Cekina.
  15. Jest śliczny i maleńki. Napewno nie będzie problemu ze znalezieniem mu dobrego domu:)
  16. Wygląda na to, że do mamy trafi Buli. Ale spokojnie, znajde dom dla Cekina również, mam nadzieje, że szybko.
  17. Może ja bym mogła jakoś pomóc jak pojade po Cekina? (ewentualnie Buliego, zobaczymy) Może mogłabym Kropka podrzucić jakoś po drodze? Jeśli jechałabym samochodem to już w ogóle nie byłoby problemu z zawiezieniem Kropka, ale to musiałabym ubłagać chłopaka żeby mnie zawiózł.
  18. Wiadomo już może czy Buli będzie miał dom? Bo jeśli tak to jadę po Cekina:)
  19. Skoro z Cekinem nie wypaliło to my chętnie go przygarniemy. Chciałabym jeszcze wiedzieć co z Bulim bo jego właściwie mama wybrała pierwszego po Pikusiu. Cieszę się, że Kropek jedzie do domu:)
  20. są jakieś wieści o Cekinie?
  21. Tia - w dwóch przypadkach na trzy, ale w jednym niestety wyszło inaczej. Czekam na info w sprawie Cekina
  22. hehe, na którego bym się nie zdecydowała to się okazuję, że już są jacyś chętni. Ale to dobrze, niech psiaki znajdują domy. Dawajcie mi znać co z cekinem, jeśli tamta pani go weźmie to może uda się mamę przekonać do Lisia. Będę pytała znajomych czy ktoś by go nie chciał. Myślałam żeby wcisnąć go dziadkom, ale oni już nie mają siły na spacery więc ja bym musiała go wyprowadzać co oznacza minimum 6 spacerów dziennie doliczając mojego Mamuta.
  23. Mama zdecydowała się na Cekina. Niestety nie chce Lisia:( Kiedy możnaby przyjechać po Cekina?
  24. Tylko na temacie Buliego widze, że są jacyś chętni. Wobec tego czekam na wieści:)
×
×
  • Create New...