[quote name='Masza4']Wczoraj miałam okazję poznać Tofisia, bo ze swoim nowym państwem byli moimi gośćmi na kolacji :)
Gość jest niesamowity- zazdroszczę Oli takiego cudaka ;) W porównaniu z moim kachektykiem, Tofiś to cud malina.
Psiak był bardzo grzeczny, skromny i delikatny wobec psa, kota i wszystkich domowników. Wygłaskaliśmy się za wszystkie czasy i sioo zrobiliśmy pięknie na dworze :)
Tofik trafił do super domu! Strasznie fajnie, że Ola znalazła go w gazecie, bo i jej odmieni się teraz na pewno życie z takim wspaniałym przyjacielem.
Pies-genialny, żałuję tylko, że nie mieszka ze mną :P[/QUOTE]
Psiak wspaniały, trzeba tylko uważać na jego nóżkę i nie forsować jej.
Czyli jak znajdę podobnego to pisać PW:evil_lol:?
Nikt go nie farbował wybarwił się i zgubił martwą sierść, jeszcze ma łupież, ale przy troskliwej opiece to tylko kwestia czasu.