Nareszcie w domu.
Na wystawie stawiło się 8 hawańczyków.Nasza Prada dostała zwycięstwo młodzieży a w porównaniu pokonał ją brat Finis Coronat Opus( piękny piesek).BOBa zdobył piesek ze Szwecji z klasy otwartej.
W czasie oceny Prady w ruchu,obok na ringu zaczęli krzyczeć i bić brawa. Narobili tyle hałasu, że mała usiadła i myślałam, że już po prezentacji. Na szczęście przestali wrzeszczeć i pies ruszył dalej. Ale ciśnienie mi podnieśli:mad:.Ogólnie wystawa fajna i sędzia też- bardzo dokładna.