Jump to content
Dogomania

szafra

Members
  • Posts

    6066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szafra

  1. Szila jest już po sterylce :lol:. Jak dobrze pójdzie w sobotę pojedzie do domu ! :evil_lol:
  2. Cześć Paolla. To ja oczywiście też będę i pomogę !!!! :evil_lol:
  3. Dobre wieści od Carrolli! :multi: Aslan wyrósł rzeczywiście i taaaaakie psisko się z niego się robi! Fajny filmik.:lol:
  4. Nie mogę uwierzyć, że ludzie potrafią taką krzywdę zwierzętom wyrządzić !:-( To dla mnie ciągle szok. Jeszcze z jednego nie można się otrząsnąć a tu następny. :shake: Trzymam kciuki za Kazia.
  5. Ale,że w związku z Twoim zakochaniem i labradorkiem ???[quote name='AnnArt']Chyba trzeba go przenieść, już sporo czasu minęło.. Shantiii mi nie odpowiedziała ! :([/QUOTE]
  6. Mały Kajtuś na stronie FB jest na w dziale "znalazły dom " czy przenieść go trzeba do adopcyjnych psiaków ?
  7. To się w weekend będzie działo, no! :evil_lol:
  8. Właśnie - co tam u Alika ! Szaleje w piękne wiosenne dni?
  9. Zuzliku - Szila po sterylce pojedzie do domku.:loveu: !!!!!
  10. Ja z tamtą Onką pół nocy koczowałam na klatce .... Szkoda, że sunia wróciła do schroniska. Może by się przekonała za jakiś czas do tych schodów !!! :-( Żal mi jej strasznie. :-(
  11. Będzie wymarzony.....domek - zobaczycie !!!!
  12. Na temat schodów to coś niecoś wiem - miałam sama takie kłopoty z sunia ze schroniska ( tylko, że to była Onka ) i nawet wnosić się jej nie dało ! Ale to głównie klatka schodowa ze schodami już w środku bloku ją przerażała, bo po szerokich schodach do klatki wchodziła. :-( A w środku zapierała się na parterze na wycieraczce sąsiadów i nawet na dobre jedzonko nie można było jej namówić (a była niedożywiona i wychudzona bardzo). Robiła krok do przodu i trzy do tyłu.
  13. Ja też dołączam do pytania - co z Mamcią i dlaczego wróciła ??:-(
  14. A to w związku z Chipa przyszłym domkiem ta wizyta ? :lol:[quote name='monika55']Nie martw się, szukam.:lol:[/QUOTE]
  15. Trochę daleko !!!! :evil_lol: Myślałam, że to gdzieś bliżej :-(.
  16. Ja to nie mam zielonego pojęcia o przed adopcyjnych wizytach, ale jak mnie przeszkolicie kobietki to czemu nie !!??? [quote name='monika55']Jakoś nie mogę nikogo znależć do wizyty.[/QUOTE]
  17. A ja w drodze z Częstochowy dostałam wspaniałego sms-a z dobrą nowiną od przyszłej właścicielki !
  18. Szila pojedzie do domu po sterylce !!!!:multi:
  19. :multi: Nie wszystko naraz - dajcie mu to jeszcze przemyśleć !!!! :multi:[quote name='shanti']Masz na myśli kudły czy jajka? :evil_lol:[/QUOTE]
  20. Biedulek! Zjeść to nie zjedzą - najwyżej zaliżą !:evil_lol:
  21. Trochę jakiś pomieszany ...ale z czym to nie wiem. Może jednak owczarek? Mały Charlie skubał mnie jak udawałam, że zabawiam się z małą czarną ( ta milusia, która jest obok niego). Jak na niego nie patrzyłam to podchodził (a raczej robił taki skok) do krat i łapał delikatnie moją rękę ząbeczkami.... Charlie jest nieśmiały po prostu !:oops:
  22. Ja to wiedziałam, że będzie z niego super pies ! :evil_lol: [quote name='shanti']Czip jest młody, ma około 1.5 - 2 lat. Błąkał się dość długo w okolicach zakładu karnego. Ma fajne, wesołe usposobienie, wymaga troszkę nauki i wychowania, ale to jest do zrobienia. Pies jest bardzo kontaktowy i ufny. To już nie ta sama kupka wystraszonych kudełków trzesąca się w budzie. Będzie z niego fajny domowy pies.[/QUOTE]
  23. Wypatrzyłam tego psiaka wśród bidoczków schroniskowych i przyszło mi do głowy takie imię dla niego : BRUNO! Jeżeli jeszcze nie ma? :cool3: [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190784_187391801297438_186764528026832_406562_761381_n.jpg[/URL] [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=187391837964101&set=a.187180571318561.37413.186764528026832[/url]
×
×
  • Create New...