Jump to content
Dogomania

caromina

Members
  • Posts

    1230
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by caromina

  1. Czekam Tez na kilka słów od Froooda, opisy nowych właścicieli pomagają innym psom. Niektórzy ludzi obawiają się wpuszczać ludzi na wizytę przedadopcyjną z obawy, że to seryjny morderca:evil_lol:
  2. Czesc Cioteczki Na maila nikt nie odpowiedział:) Trzeba dzwonić. Dziś był obiad służbowy więc nie było kiedy:) W poniedziałek pokręce. Ale oszczędziłam na jedzeniu hihihi
  3. [url]http://www.pies.pl/psy_do_adopcji_k352.html[/url]
  4. jesli kupy sa ładne, a jak zrozumiałam podobają sie Kasi ;) to zapalenie jelit to nie jest
  5. Trzeba sie zabarć za te ogłoszenia. Nie wiem czy Angel nie jest za młoda na telefoniczne rozmowy z gazetami, zwłaszcza jeśli trzeba bedzie pertraktować. Nie ma co czekać z ogłoszeniami, trzeba mieć na uwadze, że psy u mnie mogą nie zgodzić.
  6. [quote name='__Lara']Może jakieś przygody żołądkowe ma, wiecie jak to po schronie jest.[/QUOTE] Moze byc zmiana pokarmu. Jeden mój pies po adopcji miał zapalenie jelit, własnie na skutek zmiany pokarmu.
  7. OGŁOSZENIA Napisalam do GW i Metro w sprawie kosztów ogloszenia. Czy ktos odpisze trudno mi powiedzieć. Mam taką stronę [url]http://www.emetro.pl/emetro/1,85673,4756388.html[/url] www jest sprzed kilku lat wiec cennik może być nieaktualny. Okazuje sie, ze można dac ogłoszenie w Metro i jednoczesnie w GW co ułatwiałoby sprawę. Nie wiem jak WY, ale osobiście uważam, że taka ogłoszenie w takich gazetach gazeta moga byc dobre bo musimy wyjść z zapsionego środowiska i dotrzeć do ludzi, którzy psów nie mają. Jest tutaj sporo telefonów. Proponuje aby zadzownić i porozamwiać - powinna to zrobic osoba, która zamieszczała ogłoszenie w Mój Pies, poniewaz mogą byc pytania dotyczace strony technicznej. A ja jej nie znam
  8. Też udało mi zrozumieć:) Nie jest Li tak źle Dziękuję Danka za pomoc:))) Wczoraj z Lidan działaliśmy, nie wiem jeszcze z jakim skutkiem. Musimy dopiac adopcje (brak info o zasadach adopcji, etc) na stronie, mam na to dzisiejszy wieczór i dopiero pojutrze, bo jutro kolacja służbowa. Uciekam do pracy w takim razie i buziaki dla cioteczek:))
  9. [quote name='Olena84']Caromina, ale kogo?[/QUOTE] Oleno, tych psiaków [url]http://sforahusky.pl/[/url]. One wszystkie są na dogo, ale tam w jednym miejscu je zbieram. Brakuje mi już czasu, ciagle siedzimy w oprogramowaniu. Ludzi przysyłają materialy, które trzeba czytac. Pomóżcie z ogłoszeniami proszę
  10. [quote name='Marylin']...jak zwykle czytuję sobie o psach i zobaczyłam ogłoszenie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195705-Sprawdzony-dom-dla-jamnika-miniaturkowego[/URL] ale niby Pani chce suczkę... doczytałam to później. Jak będzie ciachnięty to jak suczka...[/QUOTE] Trzeba go zaproponować. Gdy ludzie widza zdjecia psa ich nieszczęście to często zmieniają zdanie
  11. Czy ktoś mógłby mi pomóc w robieniu ogłoszeń? Plisssssssss
  12. [quote name='snuszkak']ja przelałam dziś dla Jasi pieniądze z bazarku ogółem wyszło 40zł ale że Jasia musi się z Tosią na pół podzielić to na nią pójdzie 20zł mało ale zawsze 12 bezpośrednio z mojego konta, wpłata od Pauliny i carominy były na konto Animali bo one odbierają rzeczy osobiście czyli od nich 8zł[/QUOTE] Ja trochę extra wpłaciłam:) Pójdą tez pieniądze z mojego bazarku. Nie wszyscy jeszcze wpłacili.Nie pamiętam teraz ile tego jest
  13. [quote name='Selenga']ja bardzo chetnie, moze byc nawet bez zwrotu za paliwo :D[/QUOTE] Samej Cię nie puszczę;)
  14. [quote name='Mika31']może był w pseudo i stąd to zachowanie moje na szczęście tego nie robią[/QUOTE] To by wyjaśniało dlaczego trafił do schronu. W końcu jaki miał z niego pseudol pożytek, skoro on przeorientowany;)
  15. E Kasiek ludzi kochać sie nie nauczy... Znam przypadek - ludziom zaginęła ONka, poszli szukać jej do schronu. Znaleźli, ale obok stała ładniejsza. I co zrobili?......
  16. [quote name='Olena84']Oby udało sie z p. Krysią i ja też na coś licze, ale nie pisze dokłądnie, żeby nie zapeszyc, mam nadzieje, że do jutra lub środy sie dowiem, najwyzej bedziemy miec opcje 2 domow i dt;).[/QUOTE] Ale nam ostatnio dopisują opcje:) Moze będziemy mieć dwa DT. Rudaska może pojedzie do Norwegii i będzie sobie oglądać fiordy ze szczególnym uwzględnieniem młodych Wikingów;) No i ktoś ją musi tam zawieźć;)
  17. PaulinaT dziękuję:( Kość była surowa, wcześniej już jadła. Jesu jak ona się na nią cieszyła.....:((((((((((((((((((((((((((((( Są sybiraki potrafiące przechodzić przez płot jak koty, np znany Wam już Kapitan. Kiedy będziecie sprawdzać czy nie próbuje forsować ogrodzenia zacznijcie od puszczenia go na długiej lince lub sznurze i sprawdźcie czy nie zaczyna sie wspinać Powiem zaraz Kseni jak Frodo sobie poczyna i uwodzi nowe panienki;)
  18. [quote name='Frooodo']no na spacerach nie jest agresywny, ale chce sie bawic, a takie małe psiaki nie uwazają tego za zabawę i się boją ... :([/QUOTE] Moje haszczydła nie są agresywne w stosunku do małych psów. Ale jak w przypadku Frodo, niektóre się ich boją. Sama wielkość je przeraża. A pudelka jaka jest? Macie ewentualnie możliwość oddzielania piesków gdyby pudelka bała się haszczaka? Czekamy w takim razie z niecierpliwością na opis Happy End :))
  19. Zdziwiłabym sie gdyby Frodo czepiał się suczki. Kasia wie więcej na temat zachowania Frodo do mniejszych psów. Na spacerach nie wykazuje agresji? Frooodo proszę o jakiś text o tym jak psisko do Was trafiło. Opublikujemy to:) A i dziekuję Wam za miłe słowa na temat portalu:))
  20. [quote name='Selenga'] Ja myslę, że wszystko zalezy od kota i od tego w jakich warunkach się zapoznają. Ale zapewne duży sprawny kot sprałby Rudą po pysku i relacje zostałyby ustalone przynajmniej na poziomie paktu o nieagresji :)[/QUOTE] Dokładnie.Zwierzaki jak ludzie albo sie polubią albo nie. Ksenia jest kociara, a z moim kotem drze koty;) Oczywiście ogranicza sie tylko dla wyrażenia dezaprobaty dla kociego towarzystwa. Jeszcze nie wiecie, ale kot to najgroźniejsze zwierze w moim domu, w razie włamania, wołać tylko kici,kici:) Dziękuję Danko za te miłe słowa. Rzeczywiście pracy przed nami jeszcze bardzo dużo, mam wrażenie , ze z każdą godziną więcej:)
  21. Dziękuję Angel i zaproponuj kolejne pieski:) Rudzinka musi w końcu znaleźć dom. Powiem Wam, ze mój TŻ znacznie spokojniej podchodzi do tematu Rudzinka i Goja. To moje pierwsze DT i nie mam doświadczenia, stad mój niepokój o reakcję Goji na Rudą. TŻ uważa, ze niepotrzebny.
  22. Portal Sforahusky wreszcie uruchomiony:) Zapraszam do obejrzenia:) Jest tam opisana historia Froda, trzeba ją szczęśliwie zakończyć i pozwolę sobie na wykorzystanie Waszych zdjęć. Mogę?:) Oczywiście możecie z nami jeździć i zadzwonię z informacją o treningu. Rower zabierzcie, spróbujecie swoich sił w muschingu:)
  23. Natussiaa zrobię psiakom ogłoszenia
×
×
  • Create New...