Wspominałam, że jest takie forum i dzisiaj wyślę Pani linka.
Może zajrzy.
Wczoraj otrzymałam wiadomość, że Precel już się powoli zadomowił, poznał psa sąsiadów, z którym się bawił na podwórku. Z kotem też nie jest najgorzej.
Mam nadzieję, że nowi właściciele nie będą mieli z nim dużo problemów.