Jump to content
Dogomania

Asia_Rawicz

Members
  • Posts

    1130
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia_Rawicz

  1. A gdzie aktualnie znajdują się te pieski, chodzi mi o miejscowość?
  2. na wątku jamnika Precelka odezwała się Pani, która była zainteresowana psiakiem. Precel jest już w nowym domku, więc może tej Pani polecić Deisy?? Przesyłam link do wątku o Precelku na 5 stronie jest podany numer telefonu do tej Pani. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178354-Jamnik-Precel-w-DT-w-Rawiczu-pojechaA-do-wA-asnego-domu/page5[/url] Może byłaby zainteresowana adopcją Deisy??
  3. Wspominałam, że jest takie forum i dzisiaj wyślę Pani linka. Może zajrzy. Wczoraj otrzymałam wiadomość, że Precel już się powoli zadomowił, poznał psa sąsiadów, z którym się bawił na podwórku. Z kotem też nie jest najgorzej. Mam nadzieję, że nowi właściciele nie będą mieli z nim dużo problemów.
  4. Moja dalmatynka nie lubi wody. Żeby wsadzić ją do wanny albo pod prysznic to trzeba się mocno natrudzić. Nawet kałuże jak są na dworze to potrafi tak iść żeby je ominąć. Zresztą jak pada deszcz to wychodzi tylko dwa góra trzy razy na dwór pod drzewko, żeby za bardzo nie zmoknąć i szybciutko do domu.
  5. Moja dalmatynka też strasznie gubi sierść, poprzednia też gubiła sierść w kosmicznych ilościach. Stosowaliśmy witaminki, specjalne szampony i nic nie dawało efektu. Jednak pierwszego dalmatyńczyka miałam już 13 lat temu i zdążyłam się przyzwyczaić do tego, że wszędzie jest ich sierść.
  6. Precelek już jest w nowym domu. Właśnie zawiozłam go do Wrześni. Mam nadzieję, że będzie miał się dobrze i będzie szczęśliwy.
  7. Same dobre wiadomości od rana. Aż miło się czyta. Jeżyku powodzenia w nowym domu.
  8. Rozmawiałam z Panią, która chce adoptować Precelka. Bardzo się ucieszyła, że piesek przyjedzie do niej. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to w sobotę wieczorem Precel będzie już w nowym domku we Wrześni. Nie pozostaje teraz nic innego jak trzymać kciuki, aby się wszystko udało:)
  9. Ludzie są okrutni. W takie mrozy psy wyrzucać z domu, przecież pies to najlepszy i najwierniejszy przyjaciel człowieka. Brak słów... co wchodzę na forum to czytam o nowych psiakach:(
  10. [quote name='supergoga'] Pilnie szukamy domu dla Amanta - nie damy rady za długo w hotelu. Na poczatek dzięki Malawaszce zapłacę za 15 dni.[/QUOTE] A może można by go umieścić w jakimś domu tymczasowym?
  11. Wieści z pobytu Precla u nas. Przez prawie całą niedziele psiak spał, bał się zostawać sam w pokoju, był przestraszony. Od poniedziałku jednak to całkiem inny pies. Cały czas biega po mieszkaniu, zaczepia pozostałe psiaki, żeby się z nim bawiły. Jak mu coś nie pasuje to nawet warknie. Jest bardzo żywym pieskiem i pociesznym.
  12. Dobrze będzie jeśli znajdzie się dla niego super domek, bo jest wspaniałym psem, który zasługuje na kochającą rodzinę.
  13. Odebraliśmy Precelka nie rozumiem jak tak kochanego psa można było wyrzucić na ulice. Podróż zniósł bardzo dobrze. Pierwsza kąpiel zaliczona. Brzuszek napełniony a teraz bawi się z Maxem.
  14. Jak będę na miejscu to porozmawiam z Panem Pawłem o odrobaczeniu i szczepieniu. Jeśli będzie trzeba to mamy dobrego weterynarza, więc w poniedziałek najwyżej wszystko załatwię. Czekam teraz na tatę aż wróci z pracy i sądzę że najpóźniej ok. 17 powinniśmy być w Buku. Jak tylko wrócę do domu dam znać jak minęła podróż.
  15. Witam, To u mnie ma tymczasowo zamieszkać Precelek. Jestem już po rozmowie z Panem Pawłem i dzisiaj ok 17 zabiorę Precelka do domu.
×
×
  • Create New...