Witamy, jakims cudem udalo sie...
Moja strasza corka ma dwie myszki( zdjecie u nas w galerii jak jedna myszka samochodem jezdzi), mlodsza ma myszoskoczka a obie maja po rybce w oddzielnych akwariach. Kazda sprzata swoim zwierzakom, ja tylko mlodszej pomagam myc akwarium. Takze mam odpowiedzialne dziolchy...Pozdrawiamy niedzielnie.